Do czego służy serwis Fotolia?

Wprowadzenie

Fotolia jest społecznością fotografii stockowej, w której członkowie mogą kupować i sprzedawać obrazy do wykorzystania w projektach graficznych, włączając w to strony WWW, projekty reklamowe oraz prezentacje. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o serwisie Fotolia.

fotolia-logo-white.jpg

Fotolia oferuje niskie ceny plików royalty free przy użyciu systemu kredytów lub planów abonenckich. Użytkownik może kupić kredyty lub abonament, a następnie pobrać pliki za niewielką kwotę. Dostawcy, których praca zostanie sprzedana, otrzymują prowizję w zależności od rodzaju zakupionej licencji. Prowizje zaczynają się od 20% i dochodzą nawet do 63%.

Kredyt jest walutą Fotolia. Konwertujemy walutę na kredyty, które wykorzystujesz do pobierania obrazów. Im więcej kredytów kupisz, tym mniej zapłacisz za kredyt jednostkowo.

Skorzystaj ze specjalnej oferty

Skorzystaj ze specjalnej oferty przygotowanej przez Fotolia tylko dla klientów home.pl. Przejdź do strony https://pl.fotolia.com/homepl i zarejestruj się wypełniając formularz, a otrzymasz 7 darmowych kredytów. Następnie podczas pierwszych zakupów dostaniesz 30% kredytów więcej.

Wszystkie obrazy dostępne w serwisie Fotolia są na licencji royalty-free i mogą zostać wykorzystane do każdego projektu lub dokumentu bez limitu nakładu, czasu i ograniczeń terytorialnych.

Więcej informacji o zasadach oferty specjalnej dla klientów home.pl znajdziesz pod tym adresem.
Pamiętaj, że możesz wygenerować tylko jeden kupon promocyjny na Twoim koncie. Oznacza to, że nawet posiadając kilka usług objętych promocją, możesz wygenerować tylko jeden kupon.
Jak zalożyć konto promocyjne w serwisie Fotolia?  Poprzedni  Do jakich usług dodawany jest kupon Fotolia? Następny
  • Czy artykuł był pomocny?
  • TAK   Nie
Tematy powiązane
Więcej informacji na forum dyskusyjnym:   Kliknij tutaj, aby przejść na forum.home.pl