Jak korzystać z aplikacji mobilnej?


Aplikacja mobilna eSklep jest idealnym narzędziem dla zabieganych właścicieli sklepów internetowych. Dzięki aplikacji mobilnej, możesz zarządzać swoim sklepem za pośrednictwem smartfona lub tabletu. Aplikacja mobilna dostępna jest dla użytkowników sklepów eSklep Premium.

Aplikacja mobilna pozwala połączyć się ze sklepem eSklep w sytuacjach, gdy nie mamy dostępu do komputera, a musimy wprowadzić pewne zmiany w sklepie, np. aktualizacja ceny produktu, edycja danych w zamówieniu. Skorzystaj z poniższego artykułu, aby sprawdzić jak w skrócie wygląda zarządzanie sklepem przez aplikację mobilną eSklep.

Więcej informacji na temat aplikacji mobilnej znajdziesz pod tym adresem. Aplikacja dostępna jest dla systemów Android oraz iOS. Kliknij poniżej właściwą dla swojego telefonu ikonę, aby przenieść się do sklepu i pobrać darmową aplikację.

Jak korzystać z aplikacji mobilnej?

Po zalogowaniu w aplikacji mobilnej do Twojego sklepu eSklep, na ekranie zostanie wyświetlony pulpit startowy, który udostępnia podgląd najważniejszych operacji realizowanych w sklepie (np. kwota zamówień, powiadomienia na temat nowych zamówień, dodawanych opinii do produktów).

Sklep internetowy - Aplikacja mobilna - Pulpit startowy - Podgląd najważniejszych realizowanych operacji w sklepie

Na pulpicie możesz kliknąć bezpośrednio w wybrane zamówienie lub inne powiadomienie aby przejść do jego szczegółów. Skorzystaj z przycisku MENU aby przejść do innej sekcji aplikacji, np. produktów, zamówień czy ustawień.
Sklep internetowy - Aplikacja mobilna - Pulpit startowy - Skorzystaj z przycisku Menu aby przejść do innej sekcji aplikacji

 

Za pomocą aplikacji mobilnej możesz sprawdzić listę ostatnio złożonych zamówień w sklepie. Na liście zamówień w aplikacji mobilnej możesz sprawdzić m.in.: status zamówienia, datę i godzinę złożenia w zamówienia, wartość zamówienia, dane użytkownika składającego zamówienie.

Sklep internetowy - Aplikacja mobilna - Pulpit startowy - Menu - Zamówienia - Sprawdź informacje na temat zamówienia

 

Po kliknięciu na wybranym zamówieniu, na ekranie zostaną wyświetlone szczegółowe informacje na temat danego zamówienia. Możesz sprawdzić m.in.: jaką formę dostawy oraz płatności wybrał klient, jaki jest adres płatności oraz dostawy, jakie produkty zostały zamówione.

Sklep internetowy - Aplikacja mobilna - Pulpit startowy - Menu - Zamówienia - Wyświetl szczegółowe informacje na temat danego zamówienia

 

W opcji menu Produkty możesz sprawdzić listę produktów, które dodałeś do sklepu. Lista produktów pozwala sprawdzić aktualną cenę każdego produktu oraz stan jego magazynowy. W górnej części ekranu znajduje się wyszukiwarka, która może okazać się przydatna, gdy posiadamy ogromną ilość produktów.

Sklep internetowy - Aplikacja mobilna - Pulpit startowy - Menu - Produkty - Sprawdź listę produktów

 

Po kliknięciu na wybranym produkcie, na ekranie zostaną wyświetlone szczegółowe informacje na temat danego produktu. Możesz sprawdzić oraz ewentualnie zmodyfikować m.in.: zdjęcie produktu, cenę, stan magazynowy, kod produktu, stan dostępności itp.

Sklep internetowy - Aplikacja mobilna - Pulpit startowy - Menu - Produkty - Wyświetl szczegółowe informacje na temat danego produktu

 

Po zakończeniu pracy z aplikacją mobilną, nie zapomnij się wylogować. Przycisk “Wyloguj” znajduje się w opcji menu “Ustawienia”, która umiejscowiona jest w prawym dolnym rogu ekranu.

Sklep internetowy - Aplikacja mobilna - Pulpit startowy - Menu - Ustawienia - Wyloguj się z aplikacji mobilnej

Więcej rozwiązań

Załóż własny sklep internetowy

Nieważne co i jak chcesz sprzedawać. eSklep od home.pl to idealne narzędzie do prowadzenia sprzedaży w Internecie.


Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie