Jak korzystać z edytora obrazów w kreatorze Click Web?

Przed rozpoczęciem wprowadzania zmian w stronie WWW, upewnij się, czy korzystasz z najnowszej wersji kreatora Click Web. Poniższy artykuł wyjaśnia konfigurację kreatora WWW w wersji sprzed aktualizacji.

  • Kliknij tutaj, aby zobaczyć jak wykonać aktualizację kreatora WWW do najnowszej wersji.
  • Kliknij tutaj, aby przejść do artykułów w bazie wiedzy, dot. najnowszej wersji kreatora Click Web.

Aplikacja Click Web posiada edytor obrazów, który pozwala na modyfikacje zdjęć znajdujących w bibliotece obrazów. Biblioteka obrazów jest miejscem służącym do przechowywania plików graficznych, które wykorzystasz lub już wykorzystujesz na swojej stronie WWW.

WAŻNE! Edytor obrazów w aplikacji Click Web pozwala na edycję plików graficznych bez konieczności pobierania ich z serwera. Oznacza to, że edycja obrazów realizowana jest bezpośrednio na serwerze!

Jak otworzyć edytor obrazów?

Wybierz zakładkę Obrazy (1). Najedź kursorem na dowolny obraz (nie klikając na niego), aby wyświetlić ikony. Wybierz ikonę pędzla (2), aby otworzyć edytor obrazów.

Jak korzystać z edytora obrazów?

Wybierz rodzaj narzędzia, z któego chcesz skorzystać przy edycji obrazu (np. efekty, ramki obróć, rysowanie). Kliknij przycisk Zapisz , gdy zakończysz edycję obrazu.

Dodawanie nowego obrazu na stronę WWW

Za każdym razem po edycji obrazu tworzona jest nowa wersja wybranego pliku, która wyświetli się na górze zakładki Obrazy (1). Przeciągnij i upuść obraz na stronę WWW, aby go opublikować.

  • Czy artykuł był pomocny?
  • TAK   Nie
Tematy powiązane
Więcej informacji na forum dyskusyjnym:   Kliknij tutaj, aby przejść na forum.home.pl