Jak można skorzystać z usługi Allegro Ads w home.pl?

W tym artykule dowiesz się jak możesz skorzystać z usługi Allegro Ads w home.pl. Sprawdź poniższą instrukcje krok po kroku i zamów reklamę Twoich ofert na Allegro.

Jak zamówić Allegro Ads w home.pl?

  1. Sprawdź ofertę na naszej stronie – wejdź na stronę: https://home.pl/reklama-internetowa/allegro-ads, aby zapoznać się z usługą Allegro Ads, jeżeli zdecydujesz się skorzystać z usługi, przejdź do kroku 2.
  2. Przesłanie formularza z danymi kontaktowymi – uzupełnij formularz, w którym wpiszesz swoje imię i nazwisko, adres e-mail i numer telefonu. Abyśmy mogli lepiej przeanalizować Twoją kampanię Allegro Ads i przygotować bardziej kompetentną wycenę takich działań – wpisz również w dodatkowych informacjach login swojego sprzedawcy.
  3. Kontakt ze specjalistą ds. reklamy Allegro Ads – w ciągu 24 godzin od przesłania przez Ciebie formularza, skontaktuje się z Tobą nasz specjalista ds. reklamy Allegro Ads. Porozmawiacie o Twoich potrzebach pod kątem reklamy Allegro Ads. Ustalicie wspólnie stawkę dzienną i całościową dla Twojej kampanii. Ustalicie również MAX CPC, czyli maksymalny koszt kliknięcia w Twoją ofertę sponsorowaną.
  4. Przedstawimy Ci ofertę – po rozmowie, otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail wiadomość z ustaloną ofertą na działania Allegro Ads. W umówionym terminie, skontaktuje się z Tobą nasz specjalista ds. reklamy Allegro Ads i jeżeli wyrazisz chęć skorzystania z usługi, wystawi on dla Ciebie PRO FORMĘ.
  5. Po opłaceniu PRO FORMY – w ciągu 24 godzin od opłacenia PRO FORMY nastąpi start kampanii reklamowej, czyli rozpoczęte zostaną działania reklamowe Allegro Ads. Przez cały czas trwania kampanii będziesz mógł się z nami skontaktować i uzyskać dodatkowe informacje o wynikach kampanii.
  6. Raport – po zakończeniu Twojej kampanii otrzymasz obszerny raport, w którym omówimy działanie Twojej kampanii, wydane stawki za kliknięcia, stawki dzienne i stawkę całościową. Przedstawimy Ci również statystyki i zarekomendujemy działania, które usprawnią Twoją kampanię w przyszłym miesiącu.

Jak skorzystać z oferty Allegro Ads w home.pl?

Aby skorzystać z efektywnej promocji Twoich produktów na Allegro, wejdź na stronę: https://home.pl/reklama-internetowa/allegro-ads i prześlij formularz ze swoimi danymi kontaktowymi. Skontaktujemy się z Tobą, aby przedstawić Ci darmową wycenę reklamy Allegro Ads dostosowanej do Twojego biznesu.

Zaufaj doświadczeniu home.pl i zgłoś się po darmową wycenę reklamy Allegro Ads. Prześlij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły.
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Jak zareklamować firmę w Internecie?

Mamy na to patent. Wiemy jak zareklamować Twoją firmę w Internecie. Zobacz, jak wiele może Ci dać skuteczna reklama.

Reklama internetowa Sprawdź ofertę

Allegro Ads - reklama Twoich ofert na Allegro

Wyświetlaj swoje oferty na pierwszych miejscach listy wyszukiwania Allegro i sprzedawaj więcej już teraz!