Jak opłacić usługi za pomocą płatności on-line?

Wprowadzenie

Za pośrednictwem Panelu home.pl możesz opłacić swoje usługi za pomocą płatności online. Jest to najszybsza i najwygodniejsza metoda płatności za usługi w home.pl ze względu na natychmiastowe przedłużenie ważności usług – bez ryzyka ich utraty (np. w przypadku usług, którym kończy się abonament).
platnosc_online2.png
WAŻNE! Opłacanie usług za pomocą płatności online możliwe jest tuż po zakończonej rejestracji nowej usługi lub po wygenerowaniu faktury VAT PRO FORMA na przedłużenie istniejącej usługi. Kliknij tutaj, aby sprawdzić kiedy dokładnie możesz opłacić usługę za pomocą płatności online.

Poradnik wideo – Jak opłacić usługi za pomocą płatności online?

Jak opłacić usługi za pomocą płatności online?

 1. Kliknij poniższy przycisk i zaloguj się do usługi, która posiada uprawnienia administracyjne.
 2. Po zalogowaniu do usługi z uprawnieniami administracyjnymi, na ekranie zostanie wyświetlona lista wszystkich nieopłaconych PRO FORM.

  opac10.png

 3. Zaznacz wszystkie PRO FORMY, które chcesz opłacić i kliknij przycisk „Opłać”.
  opac11.png
 4. Na wyświetlonym ekranie zaznacz usługę(i), które chcesz opłacić i wybierz odpowiednie dla Ciebie warianty opłacenia usługi. Następnie kliknij przycisk „Dalej” znajdujący się w górnej części ekranu.
  Przykład: W przypadku serwerów (np. Linia profesjonalna) możesz wybrać alternatywny wariant opłacania usług. Możesz opłacić abonament półroczny zamiast rocznego.
  wybor-wariantow23.png
 5. Zweryfikuj wyświetlone na ekranie dane (w szczególności kwoty, nazwy usług). Jeśli wszystkie dane się zgadzają, kliknij przycisk „Opłać”. Jeśli wprowadzone dane są niepoprawne, kliknij przycisk „Zrezygnuj”, aby powrócić wstecz i je poprawić.

  WAŻNE! Zaznacz też zgodę na przesłanie Twoich danych osobowych w celu przeprowadzenia transakcji płatności on-line.

  Kliknięcie przycisku „Opłać” spowoduje otwarcie nowej strony WWW, na której będziesz mógł wybrać odpowiednią metodę płatności i dokonać wpłaty (zostaniesz przekierowany na stronę serwisu www.platnosci.pl).

  nowa-platnosc2.png
WAŻNE! Kliknij tutaj, aby sprawdzić czy Twój bank realizuje płatności eletkroniczne przez całą dobę. Jest to bardzo ważne, gdyż niektóre banki realizują te płatności np. tylko w dni robocze.

Po poprawnym zakończeniu transakcji, zostaniesz ponownie przekierowany do Panelu home.pl, a Twoje usługi będą oczekiwały na realizacje wysłanej płatności.

WAŻNE! Zanotuj numer Twojej transakcji wyświetlony na ekranie. W przypadku wystąpienia niedogodności z transakcją, skontaktuj się z firmą PayU S.A. pod numerem telefonu +48 (61) 860 27 00 i powołaj się na ten numer transakcji. Pod tym adresem możesz również skontaktować się z firmą PayU S.A. za pomocą formularza kontaktowego.

Więcej szczegółowych informacji na temat płatności online:

 • Więcej szczegółowych informacji na temat dostępnych metod płatności znajdziesz pod tym adresem.
 • Więcej informacji o przedłużaniu domen, którym zakończyła się ważność znajdziesz pod tym adresem.

Jak opłacić usługi, które zarządzane są przez https://cp.market.home.pl?

W przypadku następujących usług: homebackup, reklamy internetowej, hosting dedykowany, Office 365 lub innych aplikacji Microsoft, które zarejestrowane są w home.pl, płatność za te usługi należy realizować za pośrednictwem panelu administracyjnego pod adresem: https://cp.market.home.pl

 • Czy artykuł był pomocny?
 • TAK   Nie

Więcej informacji na forum dyskusyjnym:

Kliknij tutaj, aby przejść na forum.home.pl