Jak pobrać fakturę VAT lub PRO FORMA?

WAŻNE! W celu otwarcia pobranej faktury VAT lub faktury VAT PRO FORMA wymagane jest posiadanie zainstalowanej aplikacji Adobe Reader, którą możesz pobrać pod tym adresem.

Aby pobrać PRO FORMĘ, zaloguj się w Panelu home.pl do usługi z uprawnieniami administracyjnymi i następnie kliknij opcję menu „Płatności” -> „Faktury nieopłacone”. Na liście zaznacz wybraną PRO FORMĘ i kliknij przycisk „Pobierz fakturę w PDF”.

Aby pobrać fakturę VAT, zaloguj się w Panelu home.pl do usługi z uprawnieniami administracyjnymi i następnie kliknij opcję menu „Płatności” -> „Faktury opłacone”. Na liście zaznacz fakturę VAT i kliknij przycisk „Pobierz fakturę w PDF” lub „Wnioskuję o duplikat faktury w PDF”.

WAŻNE! Przycisk „Pobierz fakturę w PDF” pozwala pobrać oryginał faktury VAT w wersji elektronicznej (PDF). Natomiast przycisk „Wnioskuję o duplikat faktury w PDF” powoduje pobranie duplikatu wybranej faktury VAT w wersji elektronicznej (PDF).
WAŻNE!Faktury VAT w wersji elektronicznej (w formacie pliku PDF)dostępne będą w Panelu home.pl w ciągu kilku dni roboczych po zaksięgowaniu płatności w home.pl. Udostępnienie Faktur VAT do pobrania najczęściej następuje w ciągu średnio 4 dni roboczych.

Czy otrzymam powiadomienie o wystawieniu faktury VAT?

Informacje o wystawieniu Faktury VAT otrzymasz na adres e-mail reprezentanta usługi. Nastąpi to dopiero po opłaceniu usługi (w ciągu kilku dni roboczych). Po otrzymaniu tej informacji będziesz mógł pobrać daną Fakturę VAT w Panelu home.pl.

fvatwystawiona.jpg
Rys. Na Twój adres e-mail otrzymasz powyższe powiadomienie o wystawieniu Faktury VAT.

Jak wydrukować fakturę VAT lub PRO FORMĘ?

Kliknij tutaj, aby sprawdzić jak wydrukować pobraną fakturę VAT lub PRO FORMA.

  • Czy artykuł był pomocny?
  • TAK   Nie
Więcej informacji na forum dyskusyjnym:   Kliknij tutaj, aby przejść na forum.home.pl