Czy home.pl umożliwia rejestrację usługi na okres próbny?

Rejestracja wybranych usług na 14 dniowy bezpłatny okres próbny, możliwa jest tylko w Panelu klienta home.pl. Ze względu na specyfikację i charakter działania, nie wszystkie usługi posiadają bezpłatny okres testowy. Obowiązujące promocje na usługi home.pl, umożliwiają Ci ich rejestrację w obniżonej cenie na wybrany okres czasu. Rejestracja nie zobowiązuje do kontynuacji abonamentu usługi.

Zarejestruj je zgodnie z obowiązującą promocją na wybrany okres czasu. Testuj usługę i korzystaj z niej, zgodnie z jej przeznaczeniem i Twoimi oczekiwaniami.

Jeśli po upływie opłaconego okresu abonamentowego uznasz, że usługa nie jest Ci potrzebna, nie spełnia Twoich oczekiwań lub będziesz chciał zmienić ją na inną, po prostu nie opłacaj przedłużenia ważności. Usługa zostanie wyłączona, następnie usunięta, a Ty będziesz mógł korzystać z pozostałych usług lub zarejestrować nowe. Dowiedz się więcej o rezygnacji z usług w home.pl.

Okres próbny (14 dni) możesz uruchomić za pomocą Panelu klienta home.pl i dostępny jest przy następujących usługach:

Wybór 14 dniowego okresu testowego oznacza, że po zakończonej rejestracji usługi, będzie ona natychmiast włączona i aktywna przez najbliższe 14 dni. Na Twój adres e-mail zostanie dostarczona PRO FORMA – dokument informacyjny, na podstawie którego będziesz mógł dokonać płatności (gdy uznasz, że chcesz kontynuować korzystanie z usługi po 14 dniach okresu próbnego).

Jeśli w ciągu lub po upływie 14 dni okresu próbnego nie zdecydujesz się na opłacenie usługi (kontynuację), brak płatności za wystawioną PRO FORMĘ będzie jednoznaczny z rezygnacją z usługi.

Jak zarejestrować nową usługę w home.pl? Poprzedni Dlaczego podczas rejestracji proponowany jest mi adres z *.home.pl? Następny
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Hosting stworzony dla WordPressa

Masz stronę WWW na WordPressie? My też uwielbiamy ten system dla stron internetowych. Dlatego stworzyliśmy hosting specjalnie dla jego użytkowników.