Jak włączyć i wypróbować nowy panel administratora eSklep?


Logując się do panelu administracyjnego sklepu internetowego w home.pl możesz w łatwy sposób rozpocząć korzystanie z jego nowej wersji. Nowy ulepszony interfejs panelu administracyjnego zapewnia nie tylko łatwy dostęp do najważniejszych funkcji sklepu, ale pozwala jednocześnie na wprowadzanie licznych usprawnień, nowych funkcjonalności i integracji jakie możemy zaoferować teraz i w przyszłości.

Nowy panel administratora sklepu internetowego jest interfejsem opcjonalnym, ale docelowo będzie stanowił on domyślny panel dla każdego aktywnego oraz nowego sklepu internetowego. Zachęcamy do korzystania, testowania funkcji panelu oraz zgłaszania możliwych błędów w jego działaniu.

W dalszej części artykułu dowiesz się w jaki sposób wypróbować nowy panel administratora sklepu oraz jakie najważniejsze zmiany zostały w nim wprowadzone.

Jak włączyć nowy panel administratora eSklep?

  1. Zaloguj się do panelu Twojego sklepu internetowego.
  2. Skorzystaj z opcji przełączenia widoku na nowy panel administratora – wypróbuj nowy panel Home.
    Jak włączyć i wypróbować nowy panel administratora eSklep?
  3. Skorzystaj z opcji Wróć do starego widoku aby przywrócić poprzedni panel administratora.
    Jak włączyć i wypróbować nowy panel administratora eSklep?
Mechanizm logowania do panelu administratora sklepu nie zmienił się. Skorzystaj z dotychczasowej metody logowania podając login oraz ustalone hasło. Przeczytaj więcej jak zalogować się do panelu sklepu i zarządzać klientami, zamówieniami oraz towarami na sprzedaż.

 

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie