Jak wyeksportować listę moich usług do pliku CSV?

Wprowadzenie

Po zalogowaniu się w Panelu home.pl do usługi z uprawnieniami administracyjnymi możesz wykonać eksport listy Twoich usług do pliku CSV.

Jak wyeksportować listę moich usług do pliku CSV?

  1. Zaloguj się w Panelu home.pl do usługi z uprawnieniami administracyjnymi.
  2. Kliknij opcję menu „Usługi”, która znajduje się po lewej stronie ekranu.
    uslugi432.jpg
  3. Na ekranie zostanie wyświetlona lista wszystkich Twoich usług. Kliknij przycisk „Eksport do CSV”, który znajduje się w górnej części ekranu.
    eksport567.jpg
  4. Zapisz wygenerowany plik CSV na Twoim komputerze lokalnym. W zapisanym pliku CSV będziesz miał wyszczególnione wszystkie Twoje usługi (np. domeny, serwery oraz certyfikaty SSL).
WAŻNE! Skorzystaj z menu po lewej stronie ekranu, jeśli chcesz wyeksportować listę dla wybranego rodzaju usług. Wybierz odpowiedni rodzaj usług („Wszystkie usługi”, „Domeny”, „Hosting” lub „Inne”) i następnie kliknij przycisk „Eksport do CSV”.
WAŻNE! Pamiętaj, że wyeksportowana lista CSV obejmuje tylko usługi bezpośrednio zarejestrowane w home.pl i dostępne w ramach Twojego konta. Eksport do pliku CSV nie dotyczy listy usług zarejestrowanych poza home.pl, np. domeny delegowane do home.pl od innego operatora, a także nie obejmuje usług dodanych w ramach usługi nadrzędnej, np. listy skrzynek e-mail utworzonych na serwerze zarejestrowanym w ramach Twojego konta.
  • Czy artykuł był pomocny?
  • TAK   Nie
Więcej informacji na forum dyskusyjnym:   Kliknij tutaj, aby przejść na forum.home.pl