Jak zalogować się do aplikacji mobilnej?

Aplikacja mobilna Click Shop jest idealnym narzędziem dla zabieganych właścicieli sklepów internetowych. Dzięki aplikacji mobilnej, możesz zarządzać swoim sklepem za pośrednictwem smartfona lub tabletu. Aplikacja mobilna dostępna jest dla użytkowników sklepów Click Shop Premium.

Więcej informacji na temat aplikacji mobilnej znajdziesz pod tym adresem. Aplikacja dostępna jest dla systemów Android oraz iOS. Kliknij poniżej właściwą dla swojego telefonu ikonę, aby przenieść się do sklepu i pobrać darmową aplikację.

gappsiosappds

Jak zalogować się do aplikacji mobilnej?

  1. Pobierz i zainstaluj aplikację mobilną na Twoim urządzeniu.
  2. Uruchom zainstalowaną aplikację Click Shop.
  3. Po wyświetleniu pierwszego ekranu, podaj dane do logowania i kliknij przycisk Zaloguj się.

   • Adres sklepu – wpisz adres sklepu w formacie: “sklep123456.home.pl”. Jeśli posiadasz domenę internetową (np. “twojadomena.pl”), możesz wpisać również jej adres.
   • Nazwa użytkownika –  wpisz nazwę konta administratora, któremu ustawiłeś uprawnienia dostępu do WebAPI.
    Aby połączyć się ze sklepem, konieczne jest utworzenie grupy administratorów o typie dostępu WebAPI oraz dodaniu do tej grupy nowego administratora. Informacje na temat tworzenia nowych kont administratorów z dostępem do WebAPI znajdziesz pod tym adresem.
   • Hasło – wpisz hasło dostępu do wybranego konta administratora.
  4. Po kliknięciu przycisku Zaloguj się, aplikacja mobilna połączy się z Twoim sklepem internetowym Click Shop. Proces logowania może potrwać nawet kilkadziesiąt sekund. W pierwszej kolejności aplikacja rozpocznie synchronizację danych.
  5. Wyświetlenie ekranu startowego w aplikacji mobilnej oznacza, że logowanie do aplikacji zakończyło się sukcesem. Skorzystaj z menu w  górnej części ekranu, aby przejść do odpowiedniej sekcji, np. zamówienia, produkty, ustawienia.

 

 1. Jeśli na ekranie urządzenia pojawi się komunikat błędu, informujący, np. o braku dostępu do zasobów, upewnij się, że w ustawieniach nowej grupy administratorów zostały przyznane im wszystkie prawa dostępu do zasobów sklepu. Przeczytaj o tworzeniu grupy administratorów i ustawieniu uprawnień.

Więcej rozwiązań

 • Czy artykuł był pomocny?
 • TAK   Nie
Tematy powiązane
Więcej informacji na forum dyskusyjnym:   Kliknij tutaj, aby przejść na forum.home.pl