Jak zarejestrować konto i odebrać terminal płatniczy SumUp?

Dzięki rewolucyjnemu programowi Polska Bezgotówkowa którego celem jest umożliwienie małym i średnim przedsiębiorcom przyjmowanie płatności bezgotówkowych, możesz już dziś dołączyć do grona posiadaczy terminala płatniczego oraz użytkować go przez 12 miesięcy bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Home.pl jako wiodący dostawca usługi sklepu internetowego zaprasza wszystkich małych i średnich przedsiębiorców do rozwijania swojego biznesu w sieci oraz poza nią. Skorzystaj z dedykowanej strony, zarejestruj konto u partnera home.pl – firmy SumUp i odbierz bezpłatny terminal, przyjmuj płatności elektroniczne.

Dowiedz się więcej i zamów terminal płatniczy SumUp już dziś.

Jak zarejestrować konto i odebrać terminal SumUp?

  1. Przejdź na stronę SumUp – kliknij tutaj –  i załóż bezpłatne konto w panelu rozliczeniowym.
    SumUp - Formularz rejestracji - Zarejestruj się
  2. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego otrzymasz potwierdzenie, że Twoje zgłoszenie jest weryfikowane.SumUp - Formularz rejestracji - Powiadomienie o weryfikacji zgłoszenia
  3. W ciągu 5 dni kurier bezpłatnie dostarczy Twój terminal na adres wskazany w formularzu.
  4. Aktywuj terminal poprzez połączenie go z telefonem lub tabletem i wykonanie transakcji za 1 zł. Gotowe!

SumUp - Przycisk Odbierz darmowy terminal - Aktywuj terminal poprzez połączenie go z telefonem lub tabletem

Ważne! Oferta SumUp skierowana jest zarówno dla przedsiębiorców pragnących wprowadzić w swoim punkcie usługowym płatności elektroniczne (na standardowych warunkach i zgodnie z ofertą operatora terminala i płatności elektronicznych), a także do wszystkich tych, którzy spełniają warunki programu Polska Bezgotówkowa i chcą skorzystać z oferty bezpłatnego terminala i braku dodatkowych kosztów jego utrzymania przez okres 12 miesięcy.
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie