Obsługa katalogu Kosz w Starej Poczcie home.pl

Informujemy, że opisana w tym artykule wersja serwisu Poczty home.pl nie jest już rozwijana oraz wkrótce zostanie wyłączona!

Zapraszamy do korzystania z nowej wersji serwisu Poczty home.pl dostępnej pod adresem www.poczta.home.pl. 
Logowanie do nowego serwisu przebiega analogicznie jak do tej pory - login/nazwa użytkownika to adres e-mail, hasło przypisane do konta pocztowego.

Dodatkowe informacje dot. przenoszenia danych pomiędzy serwisami poczty home.pl znajdziesz w bazie wiedzy - przeczytaj więcej o obsłudze i konfiguracji Nowej Poczty home.pl.
Aby usunąć wiadomość e-mail ze skrzynki odbiorczej należy ją zaznaczyć, a następnie kliknąć przycisk “Usuń”. Jednocześnie możesz zaznaczyć wiele wiadomości. Możesz również skorzystać z menu kontekstowego. Po kliknięciu na wybraną wiadomość e-mail prawym klawiszem myszy, możesz wybrać opcję “Usuń”.
WAŻNE! Możliwe jest również usunięcie wszystkich wiadomości e-mail, które znajdują się w katalogu “Kosz”. Kliknij tutaj, aby sprawdzić jak usunąć wiadomości e-mail z tego katalogu.
webmailx12.jpg
Rys. Zaznacz wybraną wiadomość e-mail i kliknij przycisk “Usuń”, aby ją skasować.
Wszystkie skasowane wiadomości e-mail ze skrzynki odbiorczej trafiają do katalogu “Kosz”. Jest to miejsce, w którym przechowywana jest skasowana poczta e-mail. Wiadomości e-mail usunięte przez program do obsługi poczty, podczas ich pobrania również trafiają do katalogu “Kosz”. Aby całkowicie usunąć wiadomość e-mail, należy użyć opcji “Usuń” po przejściu do “Kosza” lub kliknąć przycisk “Opróżnij”, który znajduje się na zakładce “Kosz”. Kliknięcie przycisku “Opróżnij” spowoduje usunięcie wszystkich wiadomości e-mail z katalogu “Kosz”.

webmail44.jpg

Każdą wiadomość e-mail znajdującą się w katalogu “Kosz” można przenieść do innych folderów.

WAŻNE! Pamiętaj, że wiadomości e-mail znajdujące się w folderach “Kosz” oraz “Spam” są cyklicznie usuwane (raz na 24h). W pierwszej kolejności proces ten obejmuje 25% najstarszych wiadomości e-mail znajdujących się w tych dwóch katalogach.
WAŻNE! Usunięte przez pomyłkę wiadomości e-mail możesz przywrócić za pomocą kopii bezpieczeństwa. Dzięki niej możesz przywrócić kopie Twoich plików oraz wiadomości e-mail do trzech dni wstecz. Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej o przywracaniu utraconych plików oraz wiadomości e-mail.
  • Czy artykuł był pomocny?
  • TAK   Nie
Tematy powiązane
Więcej informacji na forum dyskusyjnym:   Kliknij tutaj, aby przejść na forum.home.pl