Jak zarejestrować usługę na 14 dniowy okres testowy?

Szybki hosting dla WordPressa

Na czym polega 14 dniowy okresy testowy w home.pl?

14 dniowy bezpłatny okres testowy aktualnie oferowany jest dla usług: eKsięgowość StarteKsięgowość BizneseKsięgowość Profesjonalna.

Zarejestruj je zgodnie z obowiązującą promocją na wybrany okres czasu. Testuj usługę i korzystaj z niej, zgodnie z jej przeznaczeniem i Twoimi oczekiwaniami.

Jeśli po upływie opłaconego okresu abonamentowego uznasz, że usługa nie jest Ci potrzebna, nie spełnia Twoich oczekiwań lub będziesz chciał zmienić ją na inną, po prostu nie opłacaj przedłużenia ważności. Usługa zostanie wyłączona, następnie usunięta, a Ty będziesz mógł korzystać z pozostałych usług lub zarejestrować nowe. Dowiedz się więcej o rezygnacji z usług w home.pl.

Skorzystanie z 14-dniowego okresu próbnego jest równoznaczne z rejestracją usługi. Bezpłatny 14 dniowy okres testowy nie zobowiązuje do opłacenia usługi i rozpoczęcia właściwego cyklu abonamentowego. Rejestracja usługi na okres próbny dostępna jest tylko po zalogowaniu do Panelu klienta home.pl. Jeśli będziesz chciał zarejestrować usługę przez stronę główną home.pl, to wybór okresu testowego nie będzie dostępny.

Ze względu na specyfikację i charakter działania, nie wszystkie usługi posiadają bezpłatny okres testowy. Obowiązujące promocje na usługi home.pl, umożliwiają Ci ich rejestrację w obniżonej cenie na wybrany okres czasu. Rejestracja nie zobowiązuje do kontynuacji abonamentu usługi.

Po upływie okresu próbnego lub w jego trakcie, możesz opłacić swoją usługę na pełen okres abonamentowy (np. 1 rok). Przeczytaj więcej o opłacaniu usług w home.pl, które zarejestrowałeś na okres próbny oraz o rejestracji i tworzeniu konta w home.pl.

Jak zarejestrować usługę w home.pl na okres próbny?

W poniższej instrukcji opisany jest proces rejestracji usługi za pomocą Panelu klienta home.pl. Korzystając z tej opcji zakupu, pojawia się możliwość wyboru okresu próbnego (opcja dostępna dla wybranych usług).

 1. Zaloguj się do Panelu klienta home.pl
 2. Kliknij sekcję menu: Rejestracja usług, która znajduje się po lewej stronie ekranu.
  Kliknij sekcję menu: Rejestracja usług, która znajduje się po lewej stronie ekranu.
 3. Kliknij typ usługi, którą chcesz zamówić na 14 dniowy okres próbny.

  Okres próbny (14 dni) dostępny jest przy następujących usługach:

 4. Na wyświetlonym ekranie wybierz typ usługi, którą chcesz zarejestrować na 14 dniowy okres próbny.

 5. Po wybraniu typu usług, na ekranie wyboru okresu subskrypcji, wybierz opcję: Okres testowy 14 dni.
  Na ekranie wyboru okresu subskrypcji wybierz: Okres testowy 14 dni.
 6. Po wybraniu okresu subskrypcji, dokończ proces rejestracji usługi na 14 dniowy okres próbny.
  W przypadku rejestracji usług typu: serwer / hosting będziesz mógł podczas procesu zamawiania usługi przypisać do niej domenę (np. przypisać istniejącą domenę, rozpocząć transfer domeny od innego operatora lub zarejestrować nową domenę w home.pl). Możesz pominąć ten proces, klikając opcję: Nie linkuj domeny.
  Funkcja przypisywania domeny podczas zamawiania hostingu w home.pl.
 7. Na ekranie zostanie wyświetlone podsumowanie zamówienia, które należy potwierdzić. Zapoznaj się i zaakceptuj warunki i regulaminy oraz kliknij przycisk: Kup, aby zamówić wskazaną usługę na bezpłatny 14 dniowy okres testowy.
  Zaakceptuj warunki i regulaminy i kliknij przycisk: Kup, aby potwierdzić zamówienie.
 8. Po kliknięciu przycisku: Kup, zostaniesz przekierowany do Pulpitu w Panelu klienta. W prawym górnym rogu ekranu zostanie wyświetlone powiadomienie informujące o rozpoczętym uruchamianiu usługi na 14 dniowy okres próbny.
  Po zamówieniu usługi na okres próbny, zostanie wyświetlone powiadomienie.
 9. Po upływie okresu próbnego lub w jego trakcie, możesz opłacić swoją usługę na pełen okres abonamentowy (np. na 1 rok lub 1 miesiąc). Kliknij tutaj, aby sprawdzić jak opłacić usługę w home.pl, którą zarejestrowałeś na okres próbny.
W home.pl nie tracimy Twojego czasu, dlatego jeśli masz pytania dotyczące obsługi i konfiguracji naszych usług, to nasz zespół specjalistów jest cały czas do Twojej dyspozycji – zadzwoń lub zadaj pytanie na forum dyskusyjnym

Znajdź się wysoko w wyszukiwarce Google

Lepsza pozycja w wyszukiwarce Google zapewni Ci regularny wzrost liczby zainteresowanych klientów.


Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak

 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie