Jak zarejestrować usługę na 14 dniowy okres testowy?

14-dniowy bezpłatny okres testowy aktualnie oferowany jest dla usług: eKsięgowość StarteKsięgowość BizneseKsięgowość Profesjonalna.

SPIS TREŚCI

Na czym polega 14-dniowy okresy testowy w home.pl?

Skorzystanie z 14-dniowego okresu próbnego jest równoznaczne z rejestracją usługi. Bezpłatny 14-dniowy okres testowy nie zobowiązuje do opłacenia usługi i rozpoczęcia właściwego cyklu abonamentowego. Rejestracja usługi na okres próbny dostępna jest tylko po zalogowaniu do Panelu klienta home.pl. Jeśli będziesz chciał zarejestrować usługę przez stronę główną home.pl, to wybór okresu testowego nie będzie dostępny.

Ze względu na specyfikację i charakter działania, nie wszystkie usługi posiadają bezpłatny okres testowy. Obowiązujące promocje na usługi home.pl, umożliwiają Ci ich rejestrację w obniżonej cenie na wybrany okres czasu. Rejestracja nie zobowiązuje do kontynuacji abonamentu usługi.

Po upływie okresu próbnego lub w jego trakcie możesz opłacić swoją usługę na pełen okres abonamentowy (np. 1 rok). Przeczytaj więcej o opłacaniu usług w home.pl, które zarejestrowałeś na okres próbny oraz o rejestracji i tworzeniu konta w home.pl.

Zarejestruj je zgodnie z obowiązującą promocją na wybrany okres czasu. Testuj usługę i korzystaj z niej, zgodnie z jej przeznaczeniem i Twoimi oczekiwaniami.

Jeśli po upływie opłaconego okresu abonamentowego uznasz, że usługa nie jest Ci potrzebna, nie spełnia Twoich oczekiwań lub będziesz chciał zmienić ją na inną, po prostu nie opłacaj przedłużenia ważności. Usługa zostanie wyłączona, następnie usunięta, a Ty będziesz mógł korzystać z pozostałych usług lub zarejestrować nowe. Dowiedz się więcej o rezygnacji z usług w home.pl.

Jak zarejestrować usługę w home.pl na okres próbny?

W poniższej instrukcji opisany jest proces rejestracji usługi za pomocą Panelu klienta home.pl. Korzystając z tej opcji zakupu, pojawia się możliwość wyboru okresu próbnego (opcja dostępna dla wybranych usług).

 1. Zaloguj się do Panelu klienta home.pl
 2. Kliknij sekcję menu: Rejestracja usług, która znajduje się po lewej stronie ekranu.
  Kliknij sekcję menu: Rejestracja usług, która znajduje się po lewej stronie ekranu.
  Okres próbny (14 dni) dostępny jest przy następujących usługach:

 3. Przejdź do sekcji Usługi dla firm, a następnie kliknij kafel o nazwie eKsięgowość.
  Rejestracja usług
 4. Po wybraniu usługi, na ekranie wyboru okresu subskrypcji, wybierz opcję: Okres testowy 14 dni.
  Okres testowy
 5. Na ekranie zostanie wyświetlone podsumowanie zamówienia, które należy potwierdzić. Zapoznaj się i zaakceptuj warunki i regulaminy oraz kliknij przycisk: Kup, aby zamówić wskazaną usługę na bezpłatny 14-dniowy okres testowy.
  Zaakceptuj warunki i regulaminy i kliknij przycisk: Kup, aby potwierdzić zamówienie.
 6. Po kliknięciu przycisku: Kup, zostaniesz przekierowany do Pulpitu w Panelu klienta. Na ekranie zostanie wyświetlone powiadomienie informujące o rozpoczętym uruchamianiu usługi na 14-dniowy okres próbny.
 7. Po upływie okresu próbnego lub w jego trakcie możesz opłacić swoją usługę na pełen okres abonamentowy (np. na 1 rok lub 1 miesiąc). Kliknij tutaj, aby sprawdzić, jak opłacić usługę w home.pl, którą zarejestrowałeś na okres próbny.
W home.pl nie tracimy Twojego czasu, dlatego jeśli masz pytania dotyczące obsługi i konfiguracji naszych usług, to nasz zespół specjalistów jest cały czas do Twojej dyspozycji – zadzwoń lub zadaj pytanie na forum dyskusyjnym
 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie