Jak zamówić pakiet Reklama na start?

 1. Przejdź na stronę ofertową pakietu Reklama na start – kliknij tutaj.
 2. Zapoznaj się z ofertą i dokonaj zamówienia, klikając przycisk Zacznij teraz.

  Reklama na start to rozwiązanie skierowanie do małych i średnich firm, działających lokalnie, chcących przeznaczyć niewielki budżet na reklamę. Jeśli szukasz bardziej rozbudowanych rozwiązań kampanii reklamowych, skorzystaj z oferty Kampanie reklamowe, dostępnej w ramach usług home.pl.
 3. W kolejnym kroku zostaniesz przekierowany do marketu home.pl, gdzie w 5 krokach dokonasz zamówienia usługi.
 4. Krok 1: Określ produkt lub usługę – postaraj się skorzystać z małej ilości słów (2-3). System zaproponuje popularne frazy. Wybierz te frazy, które najbardziej odpowiadają Twojemu profilowi działalności.
 5. Krok 2: Określ obszar działania reklamy. Możesz zaznaczyć obszar w promieniu od 25 do 65 km od wskazanej lokalizacji.
  W zależności od wybranego obszaru, zmieni się także skuteczność reklamy oraz jej docelowa cena. Mechanizm Google zaproponuje w kolejnych krokach najbardziej optymalne dopasowanie reklamy.
 6. Krok 3: Określ budżet miesięczny jaki możesz przeznaczyć na reklamę. System przedstawi szacowaną liczbę kliknięć oraz ilość telefonów jaką może wygenerować reklama. Szarym kolorem oznaczona jest przybliżona kwota, którą wybrała konkurencja. Jeśli wybierz większy budżet niż konkurencja, reklama w Google będzie bardziej efektywna, niż reklama firm z podobnej lokalizacji oraz branży.

  Wskazany budżet, czyli szacowana ilość kliknięć oraz telefonów są danymi, które zostały oparte o wyniki reklam z podobnej lokalizacji i branży. Każda kampania traktowana jest indywidualnie.
 7. Krok 4: Podaj podstawowe informacje o swojej firmie, nazwę, adres strony WWW i dane kontaktowe.
 8. Krok 5: Podsumowanie. Sprawdź podsumowanie swojej kampanii i potwierdź zakup klikając Finalizuj zamówienie.
  Podczas zamawiania pakietu Reklama na start podajesz jedynie podstawowe informacje dotyczące działań reklamowych. Te informacje są bardzo istotne w planowaniu całej kampanii oraz jej budżetu. Po zakończonym zakupie, nasi specjaliści od reklamy internetowej skontakują się z Tobą, w celu ustalenia pozostałych szczegółów. Po kontakcie naszego specjalisty, rozpocznie się promocja Twojej działalności w ramach zakupionego pakietu reklamy.
 9. Jeśli posiadasz konto w home.pl i dokonywałeś już zakupu w Markecie (np. usługi Office 365, homebackup) zaloguj się, podając login i hasło. Jeśli pierwszy raz dokonujesz zakupu w markecie home.pl, zarejestruj się, podając dane niezbędne do wystawienia faktur, kontaktu oraz danych dostępowych do konta.
 10. W kolejnym kroku sprawdź zamówienie oraz dane swojego konta i wybierz metodę płatności.
  • Wybierz PayU, jeśli chcesz od razu dokonać płatności elektronicznej.
  • Wybierz przelew tradycyjny, aby otrzymasz jedynie Pro Formę oraz numer rachunku bankowego do przelewu.
 11. Zaakceptuj regulamin usługi oraz zaznacz inne niezbędne do sfinalizowania zakupu pola.
 12. To wszystko, Reklama na start została zakupiona.
Reklama na start będzie aktywna po pierwszym opłaceniu usługi. Po zaksięgowaniu wpłaty, specjalista reklamy internetowej skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia szczegółów reklamy i jej uruchomienia.
Pamiętaj, że przed rozpoczęciem lub po zakończeniu wybranej kampanii, możliwe jest zwiększenie lub zmniejszenie budżetu, jak i zaplanowanie nowych działań promocyjnych. W trakcie trwania kampanii można zwiększyć jej budżet, bez wprowadzania dodatkowych modyfikacji. Po zakończeniu kampanii, otrzymasz raport z jej efektów. Na jego podstawie, wraz z naszymi specjalistami od reklamy internetowej, zaplanujesz kolejne działania.
Reklama na start rozliczana jest w trybie miesięcznym. Po każdej kampanii otrzymasz wiadomość z raportem oraz możliwością przedłużenia działań reklamowych. W każdej chwili specjaliści reklamy internetowej są do Twojej dyspozycji.
 • Czy artykuł był pomocny?
 • TAK   Nie
Tematy powiązane
Więcej informacji na forum dyskusyjnym:   Kliknij tutaj, aby przejść na forum.home.pl