Spersonalizowane pudełka, torby i foliopaki – zapakuj.to

728x90

Zapakuj.to to wyjątkowa firma, która pozwala wyróżnić Twój produkt na tle konkurencji i wprawić Twoich klientów w zachwyt.

W ofercie firmy znajdziemy nie tyle możliwość zamówienia opakowań, np. pudełek, toreb czy foliopaków dopasowanych do Twoich potrzeb i potrzeb Twojego produktu, ale także w pełni je spersonalizować, a wszystko za sprawą intuicyjnego narzędzia online. To właśnie to narzędzie oraz możliwość szybkiego zrealizowania zamówienia sprawiły, że pomysłodawcy zapakuj.to realizują zamówienia na spersonalizowanie opakowania – z całej Europy!

Jak to działa? Po prostu załóż konto, wybierz rodzaj opakowania, wprowadź własną grafikę, doprecyzuj wymiary i zamów. A następnie zapakuj swój produkt lub zamówienie i wyślij do klienta.

Kreator to nie wszystko. Zapakuj.to to nie tylko kreator opakowań do samodzielnego przygotowania. Jeśli szukasz niestandardowych rozwiązań, nie musisz poszukiwać specjalistycznych agencji. Po prostu opisz, narysuj lub pokaż ekipie zapakuj.to jakie opakowanie chciałbyś stworzyć. Packhelp Pro to rozwiązanie dedykowane niestandardowym oraz hurtowym zamówieniom – kliknij tutaj i poznaj szczegóły.

Oferta zapakuj.to dla klientów home.pl

Razem z zapakuj.to przygotowaliśmy unikalną ofertę – pierwsze zamówienie na własne opakowania wykonasz z 10% rabatem. Kliknij TUTAJ, aby zarejestrować swoje konto i uzyskać zniżkę.

Jak skorzystać z kuponu rabatowego na pierwsze zamówienie?

  1. Przejdź na adres strony WWW, korzystając z dedykowanego linka aktywującego rabat: kliknij tutaj
  2. Wykonaj projekt, złóż zamówienie i zarejestruj konto.
  3. Rabat zostanie naliczony podczas składania pierwszego zamówienia.

Załóż własny sklep internetowy

Nieważne co i jak chcesz sprzedawać. eSklep od home.pl to idealne narzędzie do prowadzenia sprzedaży w Internecie.


  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Tematy powiązane

Szukaj
Generic filters
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Wyświetl posty typu:
lub