Szablony graficzne dostępne przy pakiecie: Click Web Basic


Każdy z dostępnych pakietów, tj.: Click Web Basic, Click Web Premium oraz Click Web Unlimited posiada określoną liczbę dostępnych szablonów graficznych.

Szablony graficzne oferowane w ramach Click Web są szablonami przygotowanymi przez specjalistów, a każdy z nich posiada swój unikalny wygląd oraz schemat wprowadzania treści. Dzięki temu wybór szablonu graficznego to nie tylko zmiana kolorów, ale także sposobu prezentacji treści. Jest to szczególnie istotne, kiedy tworzymy strony specjalistyczne, np. strony restauracji, blogi, portfolio, galerie itp..

Każdy z oferowanych szablonów jest szablonem responsywnym. W praktyce oznacza to, że każdy z szablonów po wprowadzeniu do niego treści, jest przystosowany do wyświetlenia strony WWW na dowolnym urządzeniu, np. telefonie, tablecie czy komputerze, z jednoczesnym zachowaniem prawidłowej struktury strony. Zyskujesz dzięki temu gwarancję, że każdy użytkownik strony szybko dotrze do potrzebnych mu informacji, a Twoja strona zawsze będzie prezentowała się świetnie.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej czym jest responsywność i jakie ma znaczenie dla użytkowników strony WWW.

WAŻNE! Pamiętaj, że po rejestracji i opłaceniu wybranego pakietu Click Web, celem jego zmiany na inny, wyższy lub niższy, będzie konieczna ponowna rejestracja i zakup nowej usługi.

Skorzystaj z bezpłatnego 14 dniowego okresu testowego, aby zarejestrować i sprawdzić usługę Click Web w wybranym pakiecie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o 14 dniowym, bezpłatnym okresie testowym usług w home.pl

   
   
   
   
 
Dostępne szablony, wg. nazwy: tukana, azabache, tarifa, zinabar, 707design, tropicaltravel, oceanhotel, chocolate, june, stitch, aprilgardens, pearl, smart-inc, yelaudio, wolfhorizon, wishful, trvl, thorne, tagentertainment, sycamore, proskip, norsk, mrandmrs, modernwhite, macaw, liftmodule, languagecourse, kyobashionline, joel-money, hotelkoya, south peak
Kliknij tutaj, aby sprawdzić jakie szablony sa dostępne dla Click Web Premium.
Kliknij tutaj, aby sprawdzić jakie szablony są dostępne dla wersji Click Web Unlimited.
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Tematy powiązane

Szukaj
Generic filters
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Wyświetl posty typu:
lub