Szablony graficzne dostępne przy pakiecie: Click Web Unlimited


Każdy z dostępnych pakietów, tj.: Click Web Basic, Click Web Premium oraz Click Web Unlimited posiada określoną liczbę dostępnych szablonów graficznych.

Ze względu na aktualizacje kreatora WWW ilość i wygląd dostępnych szablonów może różnić się od poniżej prezentowanych. Jeśli chcesz sprawdzić aktualną listę dostępnych szablonów dla wersji Unlimited zapraszamy do rejestracji usługi Click Web na 14 dniowy okres testowy. W ostatnim kroku rejestracji nie opłacaj usługi. Możesz z niej korzystać przez 14 dni bezpłatnie, następnie opłacić aby aktywować ją na rok czasu lub zrezygnować ignorując otrzymaną Pro Formę.

Szablony graficzne oferowane w ramach Click Web są szablonami przygotowanymi przez specjalistów, a każdy z nich posiada swój unikalny wygląd oraz schemat wprowadzania treści. Dzięki temu wybór szablonu graficznego to nie tylko zmiana kolorów, ale także sposobu prezentacji treści. Jest to szczególnie istotne, kiedy tworzymy strony specjalistyczne, np. strony restauracji, blogi, portfolio, galerie itp..

Każdy z oferowanych szablonów jest szablonem responsywnym. W praktyce oznacza to, że każdy z szablonów po wprowadzeniu do niego treści, jest przystosowany do wyświetlenia strony WWW na dowolnym urządzeniu, np. telefonie, tablecie czy komputerze, z jednoczesnym zachowaniem prawidłowej struktury strony. Zyskujesz dzięki temu gwarancję, że każdy użytkownik strony szybko dotrze do potrzebnych mu informacji, a Twoja strona zawsze będzie prezentowała się świetnie.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej czym jest responsywność i jakie ma znaczenie dla użytkowników strony WWW.

WAŻNE! Pamiętaj, że po rejestracji i opłaceniu wybranego pakietu Click Web, celem jego zmiany na inny, wyższy lub niższy, będzie konieczna ponowna rejestracja i zakup nowej usługi.

Skorzystaj z bezpłatnego 14 dniowego okresu testowego, aby zarejestrować i sprawdzić usługę Click Web w wybranym pakiecie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o 14 dniowym, bezpłatnym okresie testowym usług w home.pl

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
     
   
   
   
   
   
   
   
   
   
    
    
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
    
   
    
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
    
  
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Tematy powiązane

Szukaj
Generic filters
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Wyświetl posty typu:
lub