Witaj w nowym serwisie WWW home.pl. Od 26 maja 2018 roku rejestracja usług oraz dostęp do oferty firmy możliwy jest w ramach nowego serwisu WWW home.pl. Rejestrowane w ten sposób usługi, automatycznie będą dostępne do zarządzania w nowej wersji panelu administracyjnego home.pl

Nowy serwis WWW charakteryzuje się:

  • nowym wyglądem i konstrukcją, co bezpośrednio przekłada się także na responsywność witryny i czas jej ładowania,
  • nową, intuicyjną i bardzo szybką wyszukiwarką domen, która nie tylko zaprezentuje Ci najlepszą ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb ale zaproponuje nowe rozwiązania, w oparciu o trendy rynku,
  • nowy, przyjazny i szybszy proces transakcyjny oparty o najnowsze rozwiązania płatności elektronicznych,
  • nowe oferta na usługi home.pl oparta m.in. o elastyczny abonament miesięczny (dla wybranych usług).

Przydatne informacje:

Zobacz jak zmieniła się strona główna home.pl

Nowa strona główna to szybki dostęp do oferty firmy, panelu administracyjnego i poczty. Na każdej stronie prezentującej produkt z naszej oferty, znajdziesz tylko najważniejsze informacje go charakteryzujące. Kluczowym elementem stron produktowych, jest łatwy dostęp do parametrów technicznych usługi, możliwość skorzystania z elastycznej oferty na wybrany produkt, a także dostęp do bazy wiedzy.

Wybieraj usługi i zarządzaj swoim koszykiem, rozbudowując zakupy o produkty wspierające usługę główną oraz aktywując nowe promocje. To proste.

Jedną z nowości jaka pojawia się z nowym serwisem WWW home.pl jest wyszukiwarka domen. Jesteśmy z niej dumni. Zbudowaliśmy ją dla Ciebie całkowicie od podstaw korzystając z autorskich rozwiązań. Zadaniem nowej wyszukiwarki jest szybka i prosta identyfikacja domen dostępnych do rejestracji oraz przygotowanie najlepszej oferty dopasowanej do Twoich potrzeb. Po prostu wpisz nazwę dla swojej domeny i pozwól jej działać.

 

Zmiany możesz dostrzec także w procesie logowania do panelu administracyjnego. Ze względu na wprowadzenie nowego Panelu Klienta stanęliśmy przed zadaniem przygotowania prostego systemu logowania. Po prostu wpisz nazwę usługi lub identyfikator swojego konta, a system zaloguje Cię do właściwego dla Ciebie panelu administracyjnego.

  • Powinieneś wiedzieć, że nowy panel administracyjny, panel klienta, jest dostępny dla każdego klienta, który zarejestruje usługi pod 27 maja 2018 roku. Przez rejestrację usługi rozumiemy rejestrację nowego Klienta home.pl a także rejestrację usług, jeśli posiadasz już wcześniej zarejestrowane usługi dostępne w poprzedniej wersji panelu administracyjnego. Jeśli posiadasz usługi zarejestrowane przed tą datą, logowanie odbywa się dokładnie tak samo jak wcześniej. Przeczytaj więcej o logowaniu do panelu administracyjnego oraz identyfikacji Twojego konta.

Poprzedni widok strony głównej serwisu home.pl

Poprzedni widok strony głównej home.pl, a wraz z nim oferta usług dostępne są pod adresem online.home.pl. Jeśli posiadasz już konto w home.pl i chciałbyś dorejestrować kolejne usługi, skorzystaj z oferty widocznej pod w/w adresem. Ze względu na to, że docelowo obsługa usług Twojego konta zostanie przeniesiona do nowego panelu administracyjnego, zachęcamy do rejestracji nowych usług w serwisie www.home.pl i korzystania z nowej wersji panelu administracyjnego.

  • Czy artykuł był pomocny?
  • TAK   Nie

Więcej informacji na forum dyskusyjnym:

Kliknij tutaj, aby przejść na forum.home.pl