Wraz z wdrożeniem nowego panelu administracyjnego i serwisu WWW home.pl, uruchomiliśmy dla naszych Klientów nowy mechanizm logowania, którego celem jest uproszenie dostępu do Panelu Klienta. Mechanizm ten pełni kluczową role w identyfikacji konta i prawidłowym logowaniu do nowej lub poprzedniej wersji panelu zarządzania usługami.

  • Powinieneś wiedzieć, że 26 maja 2018 roku, uruchomiliśmy dla naszych obecnych i nowych Klientów nowy panel administracyjny oraz serwis WWW, przez który m.in.  możesz dokonać logowania lub rejestracji nowych usług. Niedługo skontaktujemy się z Tobą celem wykonania migracji usług do nowego panelu administracyjnego, który docelowo będzie domyślnym panelem zarządzania wszystkimi usługami naszych Klientów.

Logowanie do panelu administracyjnego home.pl realizowane jest przez stronę www.panel.home.pl

Jeśli posiadasz już konto, a tym samym usługi w home.pl, zarejestrowane przed 26 maja, logowanie przebiega bez zmian:

  • adres logowania do panelu administracyjnego:  www.panel.home.pl
  • login/nazwa użytkownika: nazwą konta pozostaje nazwa/identyfikator jednej z usług z posiadanych w ramach swojego konta, zwykle jest to usługa z uprawnieniami administracyjnymi,
  • hasło: hasło do konta zostało ustalone w procesie jego rejestracji lub podczas edycji w Panelu Klienta

Po zalogowaniu zobaczysz znany Ci widok poprzedniej wersji panelu administracyjnego. Panel ten tymczasowo dostępny jest także pod adresem panel.online.home.pl a logowanie do niego przebiega j/w. W tym panelu znajdziesz wszystkie usługi zarejestrowane przed 26 maja 2018 roku. Niebawem otrzymasz informacje o migracji usług do nowego panelu administracyjnego.

Jeśli jesteś nowym Klientem home.pl lub rejestrowałeś usługi po 26 maja poprzez nowy serwis WWW home.pl, logowanie do Panelu Klienta wymaga wskazania nowych danych:

  • adres logowania do panelu administracyjnego:  www.panel.home.pl
  • login/nazwa użytkownika: identyfikatorem konta jest adres e-mail wskazany podczas rejestracji usług w nowym serwisie WWW home.pl,
  • hasło: hasło do konta zostało ustalone w procesie jego rejestracji lub podczas edycji w nowym Panelu Klienta

Po zalogowaniu zobaczysz widok nowego panelu administracyjnego. Panel ten jest domyślnym Panelem Klienta dla nowych kont i usług rejestrowanych po 26 maja 2018 roku.

Automatyczna identyfikacja Klienta

W zależności od nazwy konta/loginu jaki zostanie wprowadzony w oknie logowania, nastąpi połączenie z nowym lub poprzednim panelem administracyjnym, a co za tym idzie, otrzymasz dostęp do wybranej grupy usług.

Pamiętaj, że usługi dostępne w poprzedniej wersji panelu administracyjnego będą docelowo przeniesione do jego nowej wersji. Niedługo skontaktujemy się z Tobą celem wykonania migracji usług do nowego panelu administracyjnego, który docelowo będzie domyślnym panelem zarządzania wszystkimi usługami naszych Klientów.

  • Czy artykuł był pomocny?
  • TAK   Nie

Więcej informacji na forum dyskusyjnym:

Kliknij tutaj, aby przejść na forum.home.pl