Jak wyeksportować listę moich usług do pliku CSV?

Najlepszy hosting dla stron WWW

Po zalogowaniu się w Panelu klienta home.pl do usługi z uprawnieniami administracyjnymi możesz wykonać eksport listy Twoich usług do pliku CSV.

Jak wyeksportować listę moich usług do pliku CSV?

  1. Zaloguj się w Panelu klienta home.pl do usługi z uprawnieniami administracyjnymi.
  2. Kliknij opcję menu “Usługi”, która znajduje się po lewej stronie ekranu.
    Panel klienta - Wybierz opcje menu Usługi
  3. Na ekranie zostanie wyświetlona lista wszystkich Twoich usług. Kliknij przycisk “Eksport do CSV”, który znajduje się w górnej części ekranu.
    Panel klienta - Usługi - Lista usług - Kliknij przycisk Eksport do CSV w pasku Akcji
  4. Zapisz wygenerowany plik CSV na Twoim komputerze lokalnym. W zapisanym pliku CSV będziesz miał wyszczególnione wszystkie Twoje usługi (np. domeny, serwery oraz certyfikaty SSL).
WAŻNE! Skorzystaj z menu po lewej stronie ekranu, jeśli chcesz wyeksportować listę dla wybranego rodzaju usług. Wybierz odpowiedni rodzaj usług (“Wszystkie usługi”, “Domeny”, “Hosting” lub “Inne”) i następnie kliknij przycisk “Eksport do CSV”.
WAŻNE! Pamiętaj, że wyeksportowana lista CSV obejmuje tylko usługi bezpośrednio zarejestrowane w home.pl i dostępne w ramach Twojego konta. Eksport do pliku CSV nie dotyczy listy usług zarejestrowanych poza home.pl, np. domeny delegowane do home.pl od innego operatora, a także nie obejmuje usług dodanych w ramach usługi nadrzędnej, np. listy skrzynek e-mail utworzonych na serwerze zarejestrowanym w ramach Twojego konta.

Dedykowane wsparcie IT i megarabaty!

Pomoc Premium dedykujemy najbardziej wymagającym Klientom home.pl. Powiedz, co możemy dla Ciebie zrobić i oszczędzaj czas.

Poznaj Pomoc Premium Sprawdź ofertę

Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie