Czym się różni CCleaner Business od Professional?

CCleaner to jedno z najbardziej rozpoznawalnych narzędzi do czyszczenia komputera. Od wielu lat pomaga uprzątnąć cyfrowe śmieci z komputerów na całym świecie. Dostępnych jest kilka wersji oprogramowania, z których najpopularniejsze to: CCleaner Free, CCleaner Professional i CCleaner Business dla firm.

Dowiedz się więcej: różnice między licencją Free a Business.

Jakie są różnice między CCleaner Professional a Business?

CCleaner Professional i Business to płatne licencje znanego narzędzia do serwisowania i konserwacji komputerów. Obie wersje znacznie rozszerzają funkcjonalność darmowej aplikacji, zapewniając dostęp do nowych możliwości wewnątrz aplikacji.

Najważniejsze różnice między licencjami CCleaner Professional i Business, to ich przeznaczenie i możliwość masowego instalowania. CCleaner Professional nie może być wykorzystywany w celach biznesowych. Takie zastosowanie objęte jest licencją CCleaner Business dla firm. Dodatkowo, w licencji Business dostępna jest możliwość instalacji przez pliki MSI. Oznacza to, że możesz dokonać masowego wdrożenia CCleaner w firmie.

Jakie są różnice między CCleaner Professional a Business?

W porównaniu do darmowego CCleanera, Professional i Business dodają funkcje takie jak:

  • Aktualizacje oprogramowania – automatyczne pobieranie i aktualizowanie wersji programów zainstalowanych na komputerze.
  • Automatyczne czyszczenie danych przeglądarki – ustaw, dane których przeglądarek mają zostać wyczyszczone od razu po ich zamknięciu. Usunięte zostaną ciasteczka i tymczasowe pliki.
  • Harmonogramowanie czyszczenia – wyznacz kiedy Twój komputer ma być automatycznie czyszczony
  • Ustawanie reguł czyszczenia – dostosuj jakie dane i w których aplikacjach mają być czyszczone. Możesz także tworzyć spersonalizowane listy plików i danych wykluczonych z czyszczenia.
  • Możliwość czyszczenia danych innych użytkowników systemu – aby wyczyścić dane użytkowników, nie musisz przełączać konta. W CCleaner usuniesz pliki ze wszystkich kont na komputerze.
  • Zawsze aktualna wersja CCleaner – dzięki licencji Proffesional i Business, CCleaner jest zawsze aktualny, zapewniając najlepsze działanie i bezpieczeństwo czyszczenia komputera.
Chcesz zadbać o porządek na firmowych komputerach? Sprawdź ofertę CCleaner Business w home.pl.

 

Domeny internetowe już za 1 zł miesięcznie!

Zarejestruj własny adres w Internecie już dziś. Nawet jeśli Twoja wymarzona domena jest zajęta, nasza inteligentna wyszukiwarka podsunie Ci dodatkowe możliwości.

Sprawdź, czy domena jest wolna Wyszukaj domenę

Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie