CCleaner po polsku, czyli jak zainstalować CCleaner po polsku?

Skorzystaj z poniższego artykułu, aby dowiedzieć się, jak ustawić program CCleaner po polsku.

SPIS TREŚCI

CCleaner po polsku

CCleaner jest najczęściej pobieranym narzędziem czyszczącym komputery w Polsce. Zdarzają się sytuacje, że przez błąd podczas instalacji lub aktualizację język programu ulega zmianie. W niniejszym artykule przedstawimy jak zmienić język programu.

Instalacja CCleaner

Niezależnie od wersji, po pobraniu i uruchomieniu instalatora programu CCleaner, użytkownikowi wyświetla się strona z informacjami o wersji programu, linkami do Polityki Prywatności i Umowy Licencyjnej oraz przyciski zaczynające instalacje i modyfikujące proces instalacji.

CCleaner po polsku - podczas instalacji zmień język w prawym górnym rogu ekranu.

W prawym górnym rogu okna znajduje się lista pozwalająca na wybranie języka instalacji (na obrazie zaznaczona czerwoną strzałką). Należy przycisnąć ikonę rozwijanego menu i wybrać z listy język polski.

Po zmianie języka, w oknie instalacji CCleaner zostanie wyświetlony język Polski.

Po wybraniu języka tekst instalatora zmieni się na polski oraz po zakończeniu instalacji program CCleaner będzie w języku polskim.

Zmiana języka na Polski w CCleaner

Jeśli podczas instalacji użytkownik nie zmienił języka na polski, nadal zostaje opcja zmiany języka wewnątrz programu.

Język w aplikacji CCleaner możesz zmienić w opcjach programu w sekcji: Ustawienia.

Z listy po lewej stronie okna należy wybrać stronę „Opcje”. Pierwsza, u góry ekranu opcja pozwala na zmianę języka aplikacji (zaznaczona czerwonym prostokątem). Należy rozwinąć listę języków i znaleźć pożądany język. Po kliknięciu „Polski (Polish)” cała aplikacja zostanie zmieniona na język polski.

Czytaj więcej
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie