Do czego służy opcja “Produkty w promocji”?


Sklep internetowy - Marketing - Wybierz opcje z menu Produkty w promocjiZa pośrednictwem opcji menu Produkty w promocji możesz dowolnie modyfikować zaplanowane i aktywne promocje dla wszystkich produktów. Możesz również sprawdzać, jaka jest standardowa cena produktu, cena promocyjna i wielkość upustu.

Produkty w promocji mają w wybranym czasie niższą cenę i są wyświetlane w module Promocje, który znajduje się na stronach sklepu. Aby dodać nowy produkt w promocji, w jego edycji przejdź do zakładki Promocje, włącz opcję W promocji i wypełnij dodatkowe pola.

Korzystaj z modułu Promocje!
Właśnie w tym module wyświetlane są wszelkie produkty, które znajdują się obecnie w promocji. Moduł ten możesz dowolnie modyfikować i umieszczać go w różnych miejscach sklepu w zależności od potrzeb. Moduł taki może stanowić główną część Twojej strony, bądź znajdować się w kolumnie po lewej, bądź prawej stronie.
Nie rób promocji dla samej promocji – przygotowanie kluczem do sukcesu!
Przed przystąpieniem do promocji, spójrz na statystyki swojej sprzedaży, statystyki najbardziej popularnych produktów, przygotuj odpowiedni mailing do klientów, ustal cel promocji itd. Wszystkie te elementy mogą wpłynąć na wzrost Twoich dochodów. Pamiętaj, że promocja bez ściśle określonego celu (wzrost sprzedaży o “x” procent, pozyskanie “y” nowych klientów) nie ma sensu – musisz dążyć do pewnych działań, aby umieć w przyszłości reagować lepiej i precyzyjniej dopasowywać ofertę do grupy docelowej.

Więcej rozwiązań

Załóż własny sklep internetowy

Nieważne co i jak chcesz sprzedawać. eSklep od home.pl to idealne narzędzie do prowadzenia sprzedaży w Internecie.


Bezpieczny hosting dla Twojej strony WWW

Przygotowaliśmy miejsce, w którym Twoja strona WWW i poczta e-mail będą się czuły komfortowo.


Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie