Jak wygenerować kupon na usługi FreshMail.pl?

Poczta wybrana przez tysiące firm

FreshMail to rewolucyjne narzędzie do email marketingu. Wystarczy skorzystać z jednego z dziesiątek szablonów, uzupełnić go własną treścią i już można pozyskać nowych klientów na swoje produkty i usługi. Wysyłaj newslettery i informuj swoich klientów o nowościach oraz ofertach specjalnych.

W tym artykule znajdziesz informacje jak uzyskać kupon promocyjny na usługi FreshMail.pl na poprzedniej oraz nowej platformie home.pl

Jak uzyskać kupon promocyjny na FreshMail od home.pl?

W przypadku poprzedniej platformy home.pl kupon na usługi serwisu FreshMail.pl można wygenerować w Panelu klienta home.pl po zalogowaniu się do serwera lub usługi z uprawnieniami administracyjnymi. Warunkiem wygenerowania kuponu jest posiadanie zarejestrowanej oraz opłaconej odpowiedniej usługi (np. hosting).

WAŻNE! Nie będziesz mógł wygenerować kuponu promocyjnego, jeśli Twoja usługa (np. hosting) nie posiada odpowiedniego statusu usługi opłaconej. Opłać usługę, aby móc wygenerować kupon na usługi serwisu FreshMail.pl.

W celu uzyskania kodu na nowej platformie home.pl, skontaktuj się z naszym zespołem e-commerce pod numerem telefonu: +48 504 502 500. Zadzwoń i wybierz “3” na klawiaturze telefonu, aby szybko się z nami połączyć.

Do jakich usług home.pl dołączany jest kupon na usługi FreshMail.pl?

Uzyskaj kupon promocyjny od home.pl i wykorzystaj go na wzrost swojej sprzedaży. Zarejestruj się na freshmail.pl, podaj aktywowany kupon i pozyskuj nowych klientów zupełnie za darmo. Możesz wykorzystać nawet 300 zł (w zależności od wykupionej usługi w home.pl).

Zarejestruj usługę, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom i po jej opłaceniu odbierz 100 zł, 200 zł lub nawet 300 zł do wykorzystania w serwisie FreshMail.pl.

freshmail-uslugi.png

Pamiętaj, że numer kuponu należy podać podczas rejestracji konta w serwisie FreshMail.pl!
Pamiętaj też, że w tym momencie wygenerowałeś kupon dla jednej wybranej usługi (np. serwer123456). Będziesz mógł wygenerować więcej kuponów promocyjnych, jeśli posiadasz więcej odpowiednich usług, które są objęte promocją.
Czym właściwie jest serwis FreshMail.pl? Poprzedni Jak zalogować się do konta w FreshMail.pl? Następny

Poczta e-mail bez limitu załącznika

2 mln użytkowników nie może się mylić. Wybierz niezawodny e-mail z kalendarzem, organizacją zadań i bez spamu.


Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie