Synchronizator Subiekt GT jest aplikacją, która umożliwia dwustronną wymianę danych pomiędzy Subiektem GT a sklepem eSklep. Dzięki integracji synchronizowane są: dane towarów, ceny, stany magazynowe, zdjęcia, zamówienia oraz dane kontrahentów. Program pozwala na jednoczesną, automatyczną pracę z wieloma sklepami internetowymi eSklep w home.pl.
Jak zainstalować aplikację?
Szczegółowe informacje dot. instalacji aplikacji w sklepie internetowym home.pl znajdziesz w osobnym artykule. Instalacje możesz rozpocząć w sekcji Aplikacje –> Aplikacje wybierając interesującą Cie aplikację.
Pobieranie licencji Synchronizator LEO
- Zaloguj się do panelu administracyjnego sklepu.
- Przejdź do zakładki Aplikacje > Moje aplikacje.
- Kliknij w ikonę aplikacji
- Podaj NIP oraz nazwę przedsiębiorstwa:
- Kliknij Generuj licencję:
- Po wygenerowaniu licencji pojawią się informacje o dacie utworzenia i wygaśnięcia licencji, danych kontrahenta, a także odnośniki do pobrania programu oraz klucza licencji
Załóż własny sklep internetowy
Nieważne co i jak chcesz sprzedawać. eSklep od home.pl to idealne narzędzie do prowadzenia sprzedaży w Internecie.
Odbierz 25 zł do wydania na empik.com
Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com