Aplikacja: TrustMate (Krajowy Rejestr Opinii)

Serwis TrustMate umożliwia zapraszanie klientów do wystawiania opinii i ocen dotyczących sklepu i produktów. Zwiększ ruch na swojej stronie i podnieś konwersję zbierając opinie klientów.

SPIS TREŚCI

Najważniejsze informacje o aplikacji TrustMate

Zebrane opinie należą do firmy, która je zgromadziła. Aplikacja pozwala na prowadzenie mediacji z niezadowolonymi klientami, planowanie automatycznej wysyłki zaproszeń i przypomnień, czy też analizowanie statystyk oraz pobieranie raportów.

Instalacja aplikacji

W panelu administracyjnym przejdź do zakładki Dodatki i integracje → Aplikacje. Wyszukaj aplikację TrustMate,  a następnie kliknij Zainstaluj Aplikację.

Zainstaluj aplikację Opinie o sklepie i produktach TrustMate

Instrukcja obsługi aplikacji TrustMate

Po kliknięciu w załóż konto, przeniesiemy Cię do TrustMate w celu dokończenia rejestracji. Uzupełnimy część danych takich jak m. in. strona www, nazwa firmy czy też NIP.

Po zarejestrowaniu konta wróć do panelu eSklep, wybierz aplikację TrustMate i kliknij  Konfiguracja. Zaznacz interesujące Cię usługi i potwierdź przyciskiem Zapisz na dole strony.Konfiguruj aplikację TrustMare w sklepie internetowym

Od tego momentu wtyczka będzie aktywna. Klienci będą zapraszani do oceny transakcji oraz zakupionych produktów, a opinie będą pokazywane w widgetach z oceną firmy i produktu.

Po zapisaniu ustawień widżet opinii będzie wyświetlany w sklepie

Jeżeli natomiast posiadasz już konto na TrustMe w chwili rozpoczęcia konfiguracji wybierz opcję Mam już kontoSkonfiguruj swoje konto Trust Mate z aplikacją sklepu home.pl

W okienku konfiguracyjnym zaznacz interesujące cię funkcję oraz uzupełnij Twój indywidualny kod klienta TrustMate (UUID). Odnajdziesz go: panel firmy TrustMate > zakładka integracje > okienko Kopiuj kod. Całą operację potwierdź przyciskiem ZAPISZ w aplikacji TrustMate panelu eSklep.

Wideo: Obsługa aplikacji TrustMate

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Załóż własny sklep internetowy

Nieważne co i jak chcesz sprzedawać. eSklep od home.pl to idealne narzędzie do prowadzenia sprzedaży w Internecie.