Jak dodać producenta?


Sklep internetowy eSklep pozwala na dodawanie produktów, przy których Klient może sprawdzić kto jest producentem wybranego produktu. Pamiętaj, że dodając ich wzmacniasz wartość produktu i zaufanie Klienta. Łatwiej bowiem sprzedać oryginalny produkt, ze wskazaniem jego pochodzenia, tym bardziej popularnego, niż sprzedawać produkty firm, których nikt nie zna.

Aby dodać nowego producenta:

 1. Zaloguj się do Twojego Panelu eSklep.
 2. Przejdź do opcji menu ASORTYMENT –> PRODUCENCI.
 3. Kliknij przycisk Dodaj producenta, który znajduje się w górnej części ekranu.
  Sklep internetowy - Asortyment - Producenci - Kliknij przycisk Dodaj producenta
 4. Na wyświetlonym ekranie wypełnij pole Nazwa (nazwa producenta). W kolejnych polach możesz również podać adres URL oraz dodać logo producenta.
  Sklep internetowy - Asortyment - Producenci - Dodaj producenta - Wypełnij pole Nazwa (nazwa producenta)

  • Adres URL – jeżeli wypełnisz to pole, nazwa producenta na stronie ze szczegółami produktu będzie prowadziła do podanej przez Ciebie strony WWW.
  • Zdjęcie (logo) – logo w formacie *.jpg, *.gif lub *.png.
 5. Kliknij przycisk Zapisz.

Logo znanych firm przyciąga klientów!
Jeśli firmy, których produkty sprzedajesz, posiadają ugruntowaną pozycję na rynku, nie bój się pokazywać logo i kierować bezpośrednio na stronę producenta. Pamiętaj, że jeśli opisy na Twojej stronie będą wystarczające i pełne, klient nie będzie miał już czego poszukiwać na stronie producenta. Uzyska wszystkie informacje w Twoim sklepie, a fakt, że sprzedajesz produkty renomowanych marek będzie tylko plusem.

Więcej rozwiązań