Do czego służy opcja menu „Producenci”?

Za pośrednictwem opcji menu  PRODUCENCI dodasz producentów Twoich produktów. Pamiętaj, że dodając ich wzmacniasz wartość produktu i zaufanie Klienta. Łatwiej bowiem sprzedać oryginalny produkt, ze wskazaniem jego pochodzenia, tym bardziej popularnego, niż sprzedawać produkty firm, których nikt nie zna.

Parametry producentów:

Każdy producent jest opisany następującymi parametrami:

  • Nazwa – czyli nazwa producenta, np. Samsung.
  • adres URL – jeżeli wypełnisz to pole, nazwa producenta na stronie ze szczegółami produktu będzie prowadziła do podanej przez Ciebie strony WWW.
  • Ilość produktów – ilość produktów przypisana do producenta.
  • Logo producenta – czyli plik graficzny symbolizujący producenta, użytkownik po kliknięciu logo producenta, zostanie przekierowany na wskazany wyżej adres WWW.
Logo znanych firm przyciąga klientów!
Jeśli firmy, których produkty sprzedajesz, posiadają ugruntowaną pozycję na rynku, nie bój się pokazywać logo i kierować bezpośrednio na stronę producenta. Pamiętaj, że jeśli opisy na Twojej stronie będą wystarczające i pełne, klient nie będzie miał już czego poszukiwać na stronie producenta. Uzyska wszystkie informacje w Twoim sklepie i będzie zadowolony, że sprzedajesz produkty renomowanych marek.
Kliknij tutaj, aby sprawdzić jak dodać nowego producenta.
Więcej rozwiązań
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Załóż własny sklep internetowy

Nieważne co i jak chcesz sprzedawać. eSklep od home.pl to idealne narzędzie do prowadzenia sprzedaży w Internecie.