Adobe Acrobat DC – Jak zainstalować czytnik PDF dla firm?

Adobe Acrobat Standard DC for Teams to rozszerzona wersja darmowego programu Adobe Reader, do odczytywania plików PDF. Dla wielu użytkowników jest to domyślny program do wyświetlania i podpisywania dokumentów. Jego funkcjonalność zostaje jednak znacznie zwiększona przy użyciu biznesowej licencji. Zobacz jak zainstalować aplikację Adobe Acrobat DC, korzystając z zasobów swojego konta Adobe Creative Cloud.

Instrukcja instalacji Adobe Acrobat DC for Teams

Adobe Acrobat to sprawdzona aplikacja do wyświetlania, podpisywania i edytowania dokumentów PDF. Korzystając z biznesowej licencji Adobe Acrobat Standard DC for Teams otrzymujesz dodatkowe funkcje, jak m.in. rozdzielanie i łączenie plików PDF, eksportowanie dokumentów do Word, Excel lub PowerPoint czy edytowanie treści pliku PDF.

Aby zainstalować Adobe Acrobat DC, wykonaj poniższe kroki:

 1. Wejdź na stronę: https://creativecloud.adobe.com/apps/all/desktop i zaloguj się swoim kontem Adobe.
 2. Na liście wszystkich aplikacji znajdź ikonę Acrobat DC i kliknij Pobierz.
  Gdzie pobrać Adobe Acrobat DC?
 3. Otworzy się nowa karta w przeglądarce na stronie pobierania aplikacji. Wybierz lokalizację na komputerze do zapisania instalatora i kliknij Zapisz.
 4. Po uruchomieniu instalatora ponownie wprowadź swoje dane logowania.
  Adobe Acrobat DC - logowanie w aplikacji
 5. Instalator rozpocznie proces instalowania najnowszej wersji aplikacji Adobe Creative Cloud Desktop, po czym automatycznie rozpocznie się pobieranie i instalacja aplikacji Adobe Acrobat DC.
  Jak zainstalować Adobe Acrobat DC?
 6. Po zakończeniu instalacji, aplikacja Adobe Acrobat zostanie automatycznie otwarta. Możesz rozpocząć pracę z plikami PDF.
  Pełna wersja aplikacji Adobe Reader do PDF
 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie