Aplikacja: Generator oferty PDF

23 października 2023 r. usługa eSklep została zastąpiona przez sklepy Shoper od home.pl.
Załóż sklep i:

  • Wygodnie sprzedawaj w wielu kanałach, m.in. Allegro i OLX,
  • Łatwo zmieniaj jego wygląd, dzięki gotowym szablonom,
  • Zarządzaj sprzedażą z dowolnego urządzenia,
  • Docieraj z ofertą do klientów przez blog i newsletter.

Chcesz sprawdzić, jak to działa? Przetestuj sklep Shoper od home.pl przez 14 dni za darmo.

CHCĘ PRZETESTOWAĆ SKLEP ZA DARMO

Szukasz innej platformy do sprzedaży w sieci? Poznaj więcej możliwości na otwarcie sklepu internetowego.

Za pomocą aplikacji Generatora oferty PDF w łatwy i szybki sposób przygotujesz ofertę w postaci pliku PDF zawierającą podstawowe informacje dot. produktów, sklepu i zamówienia. Plik jest gotowy do przesłania klientowi lub do umieszczenia na stronie sklepu.

SPIS TREŚCI

Informacje o aplikacji

Generator PDF  pozwala na szybkie wygenerowanie oferty w postaci jednego pliku PDF, który możesz od razu przesłać swoim klientom. Generowanie oferty PDF to idealny sposób na stworzenie katalogu ofertowego na stronę internetową lub w komunikacji z klientami. Generator PDF to narzędzie obsługiwane bezpośrednio z panelu sklepu internetowego i z nim zintegrowane.

Instalacja aplikacji

W panelu administracyjnym przejdź do zakładki Dodatki i integracje → Aplikacje. Wyszukaj aplikację Generator oferty PDF,  a następnie kliknij Zainstaluj Aplikację.

Generator oferty PDF

Konfiguracja i generowanie oferty

  1. Przejdź do sekcji Asortyment  Produkty, zaznacz checkboxem wybrane produkty, a następnie w menu akcji wybierz Aplikacje  Dodaj do oferty PDF
  2. W nowym widoku rozpoczniesz generowanie oferty. Skorzystaj z zakładki Bieżąca oferta aby utworzyć nową ofertę, lub Konfiguracja ofert, aby edytować już zapisane.
  3. Po skonfigurowaniu wszystkich opcji, możemy je zapisać i wygenerować dokument pdf. Wystarczy kliknąć w przycisk Zapisz zmiany i pobierz PDF.eSklep - Asortyment - Produkty - Aplikacje - Dodaj do oferty PDF - Bieżąca oferta - Kliknij przycisk Zapisz zmiany i pobierz PDF
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie