Aplikacja: Info Ikony PRO

Klienci którzy nie mają fizycznego kontaktu z oferowanym produktem, będą sprawdzać Twoją wiarygodność w Internecie. Nikt nie chce kupować z nieznanego źródła. Każdy produkt, niezależnie od jego wartości powinien zostać sprzedany uczciwie. Dlatego już na samym początku warto rozwiać wszelkie wątpliwości, prezentując swoje najmocniejsze strony.

SPIS TREŚCI

Najważniejsze informacje o aplikacji Info Ikony PRO

Aplikacja wyświetla łatwo przyswajalne infografiki razem z ich krótkim opisem. Możesz przedstawić “w pigułce” największe atuty sklepu takie jak np. szybka wysyłka, gwarancja bezpiecznych zakupów, 14 dni na zwrot, itp. Konfiguracja jest bardzo prosta. Wybierz ikony z dostępnych propozycji lub wgraj własne grafiki. Następnie do każdej z nich dodaj krótki opis Twoich atutów. Ustaw kolorystykę, dodaj linki do stron informacyjnych lub profili w Social Media (jeśli istnieją) i to wszystko. Od tej pory Twoja wizytówka będzie informować klientów o tym, że mogą czuć się u Ciebie bezpieczni.

Ikony Info wprowadzają do Twojego sklepu nowe elementy informacyjne

W wersji PRO wprowadziliśmy szereg nowych opcji do funkcji podstawowych, oraz dodaliśmy nowe funkcje, dzięki którym będziesz mógł lepiej dopasować infografiki do charakterystyki Twojego sklepu.

 • Nowy tryb wyświetlania – moduł. Tryb umożliwia wyświetlanie infografik w dowolnym wybranym przez Ciebie miejscu. Ponadto możesz wgrać własne graficzne tło do modułu, oraz skorzystać z szeregu innych opcji konfiguracji wyglądu.
 • Nowa funkcja – licznik. Licznik umożliwia aktywne zliczanie różnych danych ważnych dla marketingu Twojego sklepu. W trybie automatycznym licznik może sumować całkowitą ilość produktów, nowości, produktów w promocji oraz ilość aktywnych kategorii. W trybie manualnym licznik może podawać dowolną wprowadzoną przez Ciebie wartość. Możliwość włączenia animacji przeliczania skutecznie przyciągnie uwagę Twoich potencjalnych klientów.

Rozbudowa opcji standardowych. Nowe opcje pozwalają m.in. na konfigurację metody wyświetlania Info Ikon w trybie widgetu. Masz również do dyspozycji większa ilość infografik do wyboru (w tym ikony Social Media z możliwością podlinkowania do własnego profilu).

Najważniejsze funkcje aplikacji:

 • możliwość publikacji do 6 infografik z krótkim opisem
 • liczniki różnych wartości z animacją przeliczania
 • 2 tryby wyświetlania – moduł (z opcją dodania własnego tła) lub widget
 • zestaw gotowych ikon (w tym ikony Social Media) oraz możliwość dodania własnych grafik
 • możliwość dodania hiperłączy
 • opcja dostosowania kolorystyki do szaty graficznej sklepu
 • wbudowane Centrum Pomocy aplikacji.

Instalacja aplikacji

W panelu administracyjnym przejdź do zakładki  Aplikacje. Wyszukaj aplikację Info Ikony Pro a następnie kliknij Zainstaluj.

Info Ikony

Konfiguracja aplikacji

Wygląd panelu aplikacji, dodawanie ikon w aplikacji:

Skonfiguruj aplikację Ikony Info wprowadzając nowe elementy na stronie WWW

W zakładce ustawienia możesz włączyć/wyłączyć aplikację, wybrać sposób wyświetlania Info Ikon jako widget lub moduł, skonfigurować ogólny wygląd i określić położenie dodatku.

Szczegółowa instrukcja obsługi aplikacji znajduje się tutaj.

 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie

Załóż własny sklep internetowy

Nieważne co i jak chcesz sprzedawać. eSklep od home.pl to idealne narzędzie do prowadzenia sprzedaży w Internecie.