Aplikacja: Szybka Edycja Atrybutów


Moduł Szybka Edycja Atrybutów umożliwia edycję wielu produktów jednocześnie. Wybierz, które atrybuty chcesz edytować, a następnie ustaw ich wartości korzystając z wygodnego interfejsu.

Jak zainstalować aplikację?

Szczegółowe informacje dot. instalacji aplikacji w sklepie internetowym home.pl znajdziesz w osobnym artykule. Instalacje możesz rozpocząć w sekcji Aplikacje –> Aplikacje wybierając interesującą Cie aplikację.

Obsługa aplikacji

Aplikacja pozwala na szybszą edycję atrybutów produktów w sklepie. Aby uruchomić aplikację, należy przejść do zakładki Aplikacje > Moje aplikacje > Szybka Edycja Atrybutów. Przy pierwszym uruchomieniu na ekranie pojawi się komunikat o konieczności konfiguracji oraz filmik instruktażowy.

W zakładce “Konfiguracja” możesz wybrać, które atrybuty chcesz edytować. Jest również możliwość wyboru, jakie pola wyświetlać:

  1. Zakres – możliwość szybszego zaznaczania wielu produktów poprzez najechanie
    myszką na komórkę.
  2. Kod produktu
  3. Nazwa produktu
  4. Zdjęcie główne produktu (po najechaniu wyświetla się w powiększeniu)

Po wstępnej konfiguracji przejdź do zakładki “Szybka edycja”. Domyślnie wyświetli się tu prosta wyszukiwarka oraz lista produktów. Możesz również wybrać produkty do edycji poprzez standardową listę w zakładce Asortyment > Produkty.

Po zaznaczeniu produktów na tej liście, z menu multi-akcji możesz wybrać pozycję Aplikacje > Szybka Edycja Atrybutów. Spowoduje to wyświetlenia okna aplikacji w zakładce “Szybka Edycja” z uprzednio zaznaczonymi produktami.

W polach nad i pod tabelą możeszy masowo edytować wszystkie zaznaczone pozycje. Edycja odbywa się tylko przy zaznaczonych polach. Jeśli produkt nie jest w kategorii przypisanej do danego zestawu atrybutów, nie można go edytować.

Po wprowadzeniu zmian pod tabelą uaktywni się button z informacją, ile produktów edytujemy. Faktyczna akcja edycji odbędzie się tylko przy produktach edytowanych oraz
zaznaczonych. Po zapisie akcja edycji dodaje się do kolejki i przy edytowanych produktach wyświetla się preloader. Moższ  dalej edytować inne produkty. Status wykonanych akcji zobaczysz w zakładce “Ostatnie akcje”.

Załóż własny sklep internetowy

Nieważne co i jak chcesz sprzedawać. eSklep od home.pl to idealne narzędzie do prowadzenia sprzedaży w Internecie.


Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie