Aplikacja: Integracja z kurierem DHL

728x90

Aplikacja umożliwia tworzenie i nadawanie z pozycji sklepu paczek w ramach usługi kurierskich DHL

I. Instrukcja instalacji aplikacji

 1. Zaloguj się do panelu administracyjnego sklepu, przejdź do zakładki Aplikacje –> Aplikacje i zainstaluj aplikację DHL.
 2. Zapoznaj się z działaniem aplikacji, a następnie zaakceptuj regulamin usługi Appstore.
 3. Aby zainstalować aplikację wciśnij Zainstaluj.
 4. W ciągu kilku minut aplikacja zostanie zainstalowana, a aplikacja pojawi się w lokalizacji Aplikacje –> Moje aplikacje.

II. Instrukcja obsługi aplikacji DHL

 1. W edycji aplikacji naciśnij przycisk Konfiguracja przewoźnika i uzupełnij podstawowe informacje o koncie DHL i preferencjach indywidualnych.
 2. W edycji aplikacji naciśnij przycisk Szablony przesyłek. Dodaj własny szablon/szablony. Dodany szablon pojawi się również w tym widoku.
 3. W edycji aplikacji naciśnij przycisk Miejsca nada.

 4. Zdefiniuj miejsce/miejsca nadań. Dodane miejsce również pojawi się w tym widoku.
 5. W edycji aplikacji naciśnij przycisk Ustawienia. W tym miejscu należy zdefiniować formę dostawy dla której zostanie wyświetlona mapa ParcelShop, plik etykiety (domyślny format to PDF)oraz format papieru
 6. W sekcji Aplikacje –> Moje aplikacje –> kliknij w boks prezentujący przewoźnika DHL. W nowym widoku kliknij Lista przesyłek.

 7. W tym miejscu pojawią się utworzone przesyłki wraz z wszelkimi parametrami. Tutaj możesz zbiorczo nadać przesyłki poprzez przycisk zlokalizowany w dolnej części ekranu.
 8. W sekcji Aplikacje –> Moje aplikacje –> kliknij w boks prezentujący przewoźnika DHL. W nowym widoku kliknij Ustawienia aplikacji. W tym miejscu należy zdefiniować plik etykiety (domyślny format to PDF)oraz format papieru.

III. Jak utworzyć przesyłkę i nadać paczkę

 1. W Sprzedaż > Zamówienia, na liście zamówień wybierz interesujące Cię zamówienie. Następnie w Akcje wybierz Aplikacje a następnie DHL
 2. Po skontrolowaniu/skorygowaniu wszystkich danych oraz dodatkowych opcji wciśnij przycisk Zapisz do wysłania zlokalizowany w prawym dolnym rogu ekranu.
 3. Jeżeli preferujesz nadawanie przesyłek pojedynczo zamiast zbiorczo w Lista przesyłek, możesz zrobić to właśnie teraz, poprzez przycisk Nadaj w prawym górnym rogu.

Załóż własny sklep internetowy

Nieważne co i jak chcesz sprzedawać. eSklep od home.pl to idealne narzędzie do prowadzenia sprzedaży w Internecie.


 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie

Tematy powiązane

Szukaj
Generic filters
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Wyświetl posty typu:
lub