Jak dodać przycisk „Lubię” to lub LikeBox?

Sklep internetowy eSklep pozwala na integrację z największym serwisem społecznościowym na świecie. Integracja pozwala na umieszczenie przycisków Lubię to! oraz Udostępnij, a także umieszczenie sekcji komentarz z Facebooka na karcie produktu.

 

Jak dodać przycisk „Lubię to!” oraz „Wyślij”?
 1. Przejdź do opcji menu Wygląd i treści > Wygląd sklepu > Obecny szablon graficzny i w zakładce Szczegóły produktu zaznacz te pola, które chcesz wyświetlić w swoim sklepie.
 2. Zapisz wprowadzone zmiany. Na stronach Twojego sklepu pojawią się dodatkowe przyciski, które powodują integrację z serwisem Facebook.
Jak dodać moduł typu „LikeBox” na stronach sklepu?
Ze względu na zmieniające się mechanizmy Facebook, poniższe rozwiązanie może nie działać poprawnie. Sugerujemy korzystać z opcji dodawania Własnego modułu z wstawionym kodem, odpowiedzialnym za wyświetlanie LikeBox na stronie sklepu. Instrukcja dostępna jest na końcu artykułu – kliknij tutaj.
 1. Przejdź do opcji menuWygląd i treści > Wygląd sklepu > Obecny szablon graficzny  wybierz zakładkę Moduły.

 2. Przenieś moduł FacebookLubię to w wybrane miejsce w Twoim szablonie sklepu. Moduł Facebook – Lubię to jest dostępy w opcji Dostępne moduły (lewy górny róg ekranu).
 3. Przejdź do edycji modułu Facebook – Lubię to.
  Sklep internetowy - Konfiguracja - Wygląd - Aktywny styl graficzny - Moduły - Przejdź do edycji modułu Facebook – Lubię to
 4. W polu „Identyfikator strony Facebook” wpisz numer swojej strony Fanpage. Numer ten znajdziesz w adresie URL strony. Kliknij tutaj, jeśli nie wiesz jak odnaleźć ID Twojej strony na Facebooku.
  Pamiętaj, aby wpisać tylko i wyłącznie numer – nie należy podawać całego adresu strony.
  Sklep internetowy - Konfiguracja - Wygląd - Aktywny styl graficzny - Moduły - Facebook – Lubię to - Wpisz numer strony Fanpage na FacebookuSklep internetowy - Przykładowy widok Strony sklepu eSklep - Widok modułu Facebook - Lubię to
 5. Zapisz wprowadzone zmiany. Po wykonaniu powyższych kroków moduł LikeBox będzie dostępny w Twoim sklepie.
Dodawanie własnego modułu typu LikeBox – generator Facebook.
 1. Przejdź do opcji menu Wygląd i treści > Wygląd sklepu > Obecny szablon graficzny i wybierz zakładkę Moduły.
 2. Kliknij przycisk Dodaj moduł.
 3. Wstaw zawartość modułu, tj. wygenerowany kod LikeBox.
  • Kod LikeBox możesz wygenerować w narzędziach Facebook, dopasowując wygląd, rozmiar i dostępne informacje do własnych potrzeb. Przejdź do narzędzi Facebook aby rozpocząć konfigurację. W serwisie znajdziesz także dodatkowe informacje dot. wprowadzanych ustawień i opcji dodatkowych. Po wygenerowaniu właściwej treści modułu, kliknij Get Code aby uzyskać kod do wklejenia w eSklep –> Moduły.Narzędzia Facebook - Kod LikeBox - Naciśnij przycisk Get Code aby wygenerować kod
 4. Zapisz zmiany, a następnie z listy Dostępne moduły przeciągnij swój moduł na stronę.
 5. Zapisz ustawienia.  Moduł będzie widoczny na stronie sklepu.
Więcej rozwiązań
 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie

Załóż własny sklep internetowy

Nieważne co i jak chcesz sprzedawać. eSklep od home.pl to idealne narzędzie do prowadzenia sprzedaży w Internecie.