Jak skonfigurować własną domenę w Office 365?


Usługę Office 365 możesz połączyć z domeną (np. zarejestrowaną w home.pl), dzięki czemu będziesz mógł korzystać ze wszystkich usług z użyciem swojego adresu.

UWAGA! Od 21.04.2020 funkcjonuje nowa nazwa pakietu aplikacji. Pakiety Office 365 Business Essentials, Business i Business Premium zmieniły nazwy na Microsoft 365 Business Basic, Microsoft 365 dla firm oraz Microsoft 365 Business Standard. Ich funkcjonalność pozostaje niezmieniona.

W celu skonfigurowania własnej domeny w usłudze Office 365, wymagane jest utworzenie odpowiednich rekordów w strefie domeny.

 • Jeśli domena jest zarejestrowana lub utrzymywana w home.pl, rekordy domeny możesz konfigurować po zalogowaniu się w Panelu klienta home.pl do domeny lub usługi z uprawnieniami administracyjnymi.
 • Jeśli domena jest zarejestrowana lub utrzymywana u innego operatora, skontaktuj się z docelowym operatorem w celu konfiguracji odpowiednich rekordów.
Ze względu na złożoność procesu, rekomendujemy skorzystać z usługi konfiguracji domen Office 365 w home.pl. Nasi specjaliści zapewnią bezpieczne i szybkie przeprowadzenie procesu dodania i konfiguracji domeny w Twojej organizacji Office. Skontaktuj się z nami na infolinii: +48 91 432 55 72

Jak skonfigurować domenę w home.pl do obsługi pakietu Office 365?

Skorzystaj z poniższej instrukcji, aby skonfigurować domenę utrzymywaną w home.pl:

 1. Zaloguj się panelu administracyjnego Microsoft: https://login.microsoftonline.com
 2. Wejdź w aplikację Administracja.
  Office 365 - panel administratora
 3. Wyłącz nowy wygląd centrum administracyjnego suwakiem u góry ekranu. Nowy wygląd jest jeszcze dopracowywany przez Microsoft – żeby zapewnić stabilne dodawanie domeny, zalecamy skorzystać z klasycznego wyglądu centrum administracyjnego.
  Suwak nowego wyglądu Microsoft
 4. U dołu menu po lewej stronie ekranu kliknij Pokaż wszystko, następnie kliknij Konfiguracja > Domeny.
  Konfiguracja domeny Microsoft 365
 5. Kliknij Dodaj domenę u góry ekranu, by rozpocząć proces dodawania domeny do Office 365.
  Dodaj domenę w panelu Microsoft 365
 6. Pojawi się panel konfiguracyjny domeny. Na pierwszym ekranie podaj nazwę domeny i kliknij Dalej.
  Panel dodawania domeny w Office
 7. Na ekranie zostaną wyświetlone dane rekordu TXT, który należy dodać do domeny w panelu administracyjnym home.pl. Wprowadź dane do nowego rekordu domeny. Kliknij Weryfikuj by przejść dalej.
  Weryfikowanie domeny w Microsoft 365
 8. W panelu Konfigurowanie usług online zaznacz Będę zarządzać własnymi rekordami DNS i kliknij Dalej.
  Weryfikowanie domeny w Microsoft 365
 9. W tym kroku zaznacz, które usługi chcesz skonfigurować – od wyboru będzie zależna liczba rekordów DNS potrzebnych do dodania w konfiguracji domeny. Zaznacz opcje, które chcesz wdrożyć w swojej organizacji. Potwierdź wybór przyciskiem Dalej.
  Office 365 - konfiguracja usług online w domenie
 10. Na ekranie Aktualizowanie ustawień DNS pojawią się dane do konfiguracji kolejnych rekordów DNS Twojej domeny. Po dodaniu wszystkich rekordów zatwierdź przyciskiem Weryfikuj.
  Aktualizacja DNS w Office 365
 11. Po weryfikacji ustawień DNS pojawi się ekran informujący o zakończeniu procesu. Kliknij Zakończ, by zakończyć proces dodawania domeny do usługi Office 365.
 Korzystanie z Office 365 na urządzeniach mobilnych Poprzedni  Czy do Office 365 jest potrzebne połączenie internetowe? Następny

Office 365 z polskim wsparciem technicznym

W pakiecie posiadasz zawsze aktualną wersję wszystkich aplikacji pakietu, takich jak Word, Excel, Outlook i innych. Pracuj zdalnie z każdego miejsca.


Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak

 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie