Jak ustawić podpis do wiadomości w Poczcie home.pl?


Za pomocą Poczty home.pl możesz ustawić swój własny podpis, który będzie automatycznie dodawany do każdej wysyłanej wiadomości e-mail. Po ustawieniu podpisu, każda wiadomość e-mail wysyłana z poziomu Poczty home.pl będzie posiadała zdefiniowany podpis, którego nie będziesz musiał samodzielnie dodawać za każdym razem.
W Poczcie home.pl możesz skorzystać z edytora typu WYSIWYG, który ułatwi stworzenie zaawansowanego podpisu. Edytory WYSIWYG to najprościej mówiąc narzędzia, których wynik publikacji jest identyczny lub bardzo zbliżony do obrazu na ekranie edytora.

Skorzystaj z poniższej instrukcji, aby dodać swój własny podpis do wiadomości e-mail:
 1. Zaloguj się do wybranej skrzynki e-mail za pomocą Poczty home.pl.
 2. Kliknij ikonę trzech poziomych pasków, która znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.
 3. Kliknij opcję “Ustawienia”, która wyświetli się po kliknięciu ikony “koła zębatego”.
 4. Na wyświetlonym ekranie kliknij opcję menu “Poczta”, która znajduje się po lewej stronie ekranu.
  ox47.jpg
 5. Na samym dole wyświetlonego ekranu znajdziesz sekcję “Podpisy”, w której możesz dodawać swoje własne podpisy.
 6. Kliknij przycisk “Dodaj nowy podpis”, aby rozpocząć dodawanie nowego podpisu. Na wyświetlonym ekranie będziesz mógł zdefiniować nazwę, treść oraz pozycję wyświetlania Twojego nowego podpisu.
  WAŻNE! Podczas dodawania podpisu możesz skorzystać z edytora tekstowego, który ułatwi utworzenie zaawansowanego podpisu.
  podpis-nowa-poczta
 7. Po zapisaniu zmian Twój nowy podpis będzie gotowy do użycia. Dodatkowo możesz wybrać który podpis będzie używany jako domyślny. Możesz to zrobić po zaznaczeniu wybranego podpisu i kliknięciu przycisku “Ustaw jako domyślne”.
Użyj przycisku Enter aby przejść do nowego akapitu. Użyj przycisków Shift+Enter aby wykonać tzw. miękki enter czyli przejść do nowego wiersza. W ten sposób możesz także tworzyć odsępy pomiędzy wierszami. Użyj kombinacji Ctrl+Shift+Spacja, aby użyć tzw.
twardej spacji czyli połączyć dwa wyrazy w jeden nierozerwalny blok.
 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie

Tematy powiązane

Szukaj
Generic filters
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Wyświetl posty typu:
lub