Z jakich integracji mogę skorzystać?

eSklep to kompleksowe narzędzie do prowadzenia e-handlu z ponad 80 integracjami. Wszystkie z nich otrzymujesz za darmo! Połącz się z innymi systemami i rozpocznij sprzedaż już teraz!

Więcej informacji o dostępnych integracjach znajdziesz pod tym adresem.

SPIS TREŚCI

Z jakich integracji mogę skorzystać?

Dzięki licznym integracjom, jakie oferuje oprogramowanie eSklep, możesz znacznie ułatwić i zautomatyzować swoją pracę. Oprócz możliwości integracji praktycznie każdego programu – ze względu na udostępnione WebAPI – masz również możliwość automatycznej integracji z porównywarkami cen.

Aby efektywnie zwiększać sprzedaż, powinieneś dodać ofertę Twojego sklepu internetowego do katalogów porównywarek cen. Pozwoli to na dotarcie do znacznie większej liczby klientów oraz zwiększy popularność Twojego sklepu.

Najpopularniejsze z ponad 80 dostępnych integracji:

Za pomocą Panelu sklepu możesz automatycznie wystawić oferowane produkty na aukcjach Allegro. Pozwoli Ci to dotrzeć z Twoją ofertą do jeszcze większej liczby Klientów! Przed wystawieniem produktu na aukcję, należy skonfigurować integrację Twojego sklepu z serwisem Allegro. Kliknij tutaj, aby sprawdzić jak przeprowadzić taką integrację.

eSklep Premium pozwala na uruchomienie sklepu internetowego w portalu Facebook. Sklep na Facebooku pozwoli użytkownikom na robienie zakupów bez opuszczania ich ulubionego serwisu społecznościowego. Zakupy realizowane w sklepie na Facebooku zostaną odnotowane jako normalne zamówienia, klienci zostaną zarejestrowani, a stany magazynowe zostaną zaktualizowane.

Dzięki integracji z systemem Apaczka.pl wszystkim użytkownikom sklepów internetowych eSklep oferujemy znakomite ceny usług transportowych od czołowych firm kurierskich. Apaczka.pl jest w stanie dostarczyć przesyłkę do każdego miejsca w Polsce i do ponad 230 krajów na całym świecie, ponieważ współpracuje z największymi kurierami w branży (m.in. UPS, DHL). Obsługuje w ten sposób zarówno firmy wysyłające 1 paczkę miesięcznie, jak i duże sklepy internetowe wysyłające setki paczek dziennie.

Czytaj więcej:

 

Poprzedni krok – Treści startowe Waluty i Języki – Następny krok
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Załóż własny sklep internetowy

Nieważne co i jak chcesz sprzedawać. eSklep od home.pl to idealne narzędzie do prowadzenia sprzedaży w Internecie.