Aplikacja: Powiązywanie Kategorii Produktów


Wyświetl klientowi sugestie produktów, aby zwiększyć sprzedaż! Moduł produktów powiązanych służy do wyświetlania sugestii na kartach produktów. Możesz zdefiniować powiązania dla każdego produktu osobno. W ten sposób jesteś w stanie zasugerować klientowi produkty komplementarne (akcesoria) lub droższe/tańsze odpowiedniki. Powiązywanie Kategorii Produktów umożliwia szybkie i wygodne ustawienie produktów powiązanych jednocześnie dla produktów w wybranych kategoriach. Możesz zaznaczyć dowolną ilość kategorii i powiązać znajdujące się w nich produkty wzajemnie lub nie.

Jak zainstalować aplikację?

Szczegółowe informacje dot. instalacji aplikacji w sklepie internetowym home.pl znajdziesz w osobnym artykule. Instalacje możesz rozpocząć w sekcji Aplikacje –> Aplikacje wybierając interesującą Cie aplikację.

Obsługa aplikacji

  1. Przejdź do zakładki Aplikacje > Moje aplikacje > Masowe Powiązywanie Kategorii.
  2. Wybierz kategorie z grupy A oraz B. Zaznacz jedną z opcji.
  3. Kliknij Wykonaj.

Dostępne opcje:

  1. Dowiąż produkty z kategorii A do produktów z kategorii B – wszystkie produkty z kategorii B zostaną edytowane i zostaną do nich dowiązane produkty z kategorii A.
  2. Powiąż wzajemnie produkty z kategorii A z produktami z kategorii B – wszystkie produkty z kategorii B zostaną edytowane i zostaną do nich dowiązane produkty z kategorii A i odwrotnie – wszystkim produktom z kategorii A zostaną dowiązane produkty z kategorii B.
  3. Usuń powiązania – opcja służy do usunięcia wszystkich produktów powiązanych dla produktów kategorii A oraz B.

Następnie w przypadku opcji 1 i 2 musimy określić również tryb działania

  1. Dodaj powiązania – tryb spowoduje, że aplikacja dopisze nowe powiązania do obecnie ustawionych przy danych produktach.
  2. Nadpisz obecne powiązania – tryb spowoduje, że aplikacja najpierw usunie wszystkie produkty powiązane przy danych produktach, a następnie doda powiązania zgodnie z wybraną konfiguracją.

W przypadku opcji “usuń powiązania” wybór trybu znika. Aby wykonać operację powiązywania, należy kliknąć przycisk “Wykonaj”.

Załóż własny sklep internetowy

Nieważne co i jak chcesz sprzedawać. eSklep od home.pl to idealne narzędzie do prowadzenia sprzedaży w Internecie.


Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie