Czy mogę ustawić powiadamianie SMS w Poczcie home.pl?

Istotnym uproszczeniem obsługi skrzynki e-mail jest łączenie się z nią tylko wtedy, kiedy tego potrzebujesz. Powiadomienie o nadejściu nowej poczty e-mail przesyłane w formie SMS na telefon komórkowy, informuje o konieczności odebrania poczty e-mail i pozwala na szybką odpowiedź.

W home.pl istnieje możliwość otrzymywania powiadomień SMS o nadchodzącej poczcie e-mail. Informacje o nadejściu nowej poczty e-mail możesz skierować na kilka niezależnych adresów/numerów telefonów. Pamiętaj, że powiadamianie SMS nie jest usługą home.pl! Powiadamianie SMS jest usługą operatora Twojego telefonu komórkowego.

WAŻNE! Pamiętaj, że powiadamianie SMS nie jest usługą home.pl! Z poziomu Panelu klienta home.pl lub Poczta home.pl możesz skorzystać z możliwości skonfigurowania tej funkcji. Powiadamianie SMS jest usługą operatora Twojego telefonu komórkowego.

Skorzystaj z poniższej instrukcji, aby sprawdzić jak skonfigurować powiadamianie SMS w Poczcie home.pl:

 1. Po zalogowaniu do Poczty home.pl, przejdź do opcji konta z rozwijanego menu wybierz Ustawienia.
 2. Po lewej stronie ekranu wybierz Opcje konta.

  Poczta home.pl - Ustawienia - Wybierz Opcje konta

 3. Na wyświetlonym ekranie zostaną wyświetlone opcje dotyczące przekierowań i powiadomień. W polu „Powiadomienie” możesz skonfigurować powiadomienia wysyłane na telefon komórkowy.

  Poczta home.pl - Ustawienia - Opcje konta - Skonfiguruj przekierowania i powiadomienia

 4. Na wyświetlonym ekranie w polu „Powiadomienie” będziesz mógł zmienić ustawienia dla powiadamiania SMS. W przypadku aktywacji powiadomienia SMS należy według instrukcji operatora telefonu komórkowego wpisać w polu „Powiadomienie” nazwę lub adres konta e-mail w jego sieci, np.
  • ORANGE – „nazwa_konta@orange.pl” (wymaga aktywacji usługi Multi Box),
  • W przypadku innych operatorów telefonii komórkowej poszukaj informacji o usłudze Powiadamiania SMS na stronie internetowej Twojego operatora.
   Wyżej wskazane przykłady adresów e-mail dedykowanych do obsługi funkcji MAIL –> SMS mogą ulec zmianie. Skontaktuj się ze swoim dostawcą sieci GSM aby dowiedzieć się więcej o tego typu funkcjonalności.
 5. Usługi „Powiadamiania SMS” i „Przekierowania poczty e-mail” mogą działać równocześnie. Warunkiem koniecznym dla powiadamiania SMS jest jednak pozostawienie kopii przekierowanej wiadomości e-mail na serwerze. Kliknij tutaj, aby przeczytać, gdzie możesz włączyć funkcję pozostawiania kopii na serwerze.
 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie

Bezpieczna Poczta e-mail

2 mln użytkowników nie może się mylić. Wybierz niezawodny i bezpieczny e-mail z kalendarzem, organizacją zadań i bez spamu.