Jak dostosować wygląd Poczty home.pl do własnych preferencji?

Poczta home.pl umożliwia spersonalizowanie wyglądu i dopasowanie go do własnych potrzeb. Dzięki dodatkowej konfiguracji możesz zmieniać kolory oraz układ ekranu, w którym wyświetlana jest skrzynka odbiorcza i inne elementy poczty.

Poradnik wideo: jak zmienić i dostosować wygląd Poczty home.pl?

Dzięki możliwości zmiany widoku, bez problemu odnajdziesz najważniejsze funkcje aplikacji lub nawet dopasujesz w pewnym stopniu jej wygląd do aplikacji pocztowej, z której korzystałeś wcześniej.

Zmiany układu strony wykonywane mogą są na poszczególnych kartach, np. „Poczta”, „Kalendarz”. Dodatkowo możesz włączyć funkcję „Wysokiego kontrastu”, która ułatwia posługiwanie się aplikacją przez osoby niedowidzące.

 • Zmiana wariantu kolorystycznegoPoczta home.pl oferuje możliwość wybory jednego z kilku przygotowanych warintów kolorystycznych, np. standardowy czarny, bursztynowy, ametystowy, rubelitowy, szafirowy, onyksowy i szmaragdowy. Po wskazaniu właściwego wariantu kolorystycznego, wyloguj się a następnie ponownie zaloguj do Poczty home.pl.
  Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o wyglądzie Nowej Poczty i zmianie wariantu kolorystycznego.

 • Zmiana układu wyświetlania strony – po zalogowaniu do Poczty home.pl, przejdź do wybranej zakładki (np. „Poczta”), a następnie w górnym prawym rogu ekranu odszukaj przycisk „Widok”. W zależności od wybranej zakładki (np. „Poczta”, „Kalendarz”, „Zadania”), będą dostępne do wyboru różne układy stron, które w unikalny sposób prezentują zebrane treści.

Zakładka Poczta – różne warianty widoku

Zmiana widoku w zakładce Poczta, umożliwia zmianę formy wyświetlania zarówno listy wiadomości e-mail oraz ich treści. Warto pamiętać, że wiadomości e-mail zawsze otwierane są w tym samym oknie przeglądarki. Jeśli tworzysz wiele wiadomości e-mail na raz, każda będzie dostępna osobno na pasku nawigacji.

 • Widok Pionowy/Kompaktowy
  Poczta home.pl - Widok - Układ - Przykładowy widok pionowy poczty
 • Widok Poziomo
  Poczta home.pl - Widok - Układ - Przykładowy widok poziomy poczty
 • Widok Lista
  Poczta home.pl - Widok - Układ - Przykładowy widok listy poczty

Konwersacje

Jeśli otrzymujesz pocztę i odpowiadasz na nią, możesz wyświetlić swoją skrzynkę odbiorczą w trybie konwersacji. Ten tryb wyświetlania grupuje wszystkie wiadomości związane z danym wątkiem. Dzięki trybie konwersacji, wiadomości e-mail są zebrane i wyświetlane w postaci jednego wątku – masz stały podgląd do tego co napisałeś i co otrzymałeś od wybranego adresata. Zawsze możesz powrócić do standardowego wyglądu poczty i każdą wiadomość odczytywać osobno.

Aby uruchomić widok konwersacji:

 1. Kliknij Sortuj według i wybierz tryb sortowania (np. według daty) oraz zaznacz opcję Konwersacje.
  Poczta home.pl - Sortuj według - Wybierz tryb sortowania oraz zaznacz opcję Konwersacje
 2. Po wyświetleniu widoku konwersacji, kliknij wybraną konwersację, aby wyświetlić jej podgląd.
 3. Celem wyłączenia Konwersacji, powtórz konfigurację klikając Sortuj według i odznaczając Konwersacje.
Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o wyświetlaniu rozmiaru wiadomości e-mail
 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie

Bezpieczna Poczta e-mail

2 mln użytkowników nie może się mylić. Wybierz niezawodny i bezpieczny e-mail z kalendarzem, organizacją zadań i bez spamu.