Szybkie odpowiedzi

Po otwarciu wybranej wiadomości e-mail, możesz skorzystać ze standardowych opcji odpowiedzi i przesyłania poczty. Możesz także skorzystać z opcji na skróty, która umożliwia szybki dostęp do wybranych funkcjonalności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o odpowiadaniu na wiadomości e-mail w serwisie Poczta home.pl.
  • Odpowiedz: umożliwia przesłanie wiadomości zwrotnej na otrzymaną wiadomość. Funkcja Odpowiedz działa zawsze w odniesieniu do nadawców umieszczonych w polu DO.
  • Odpowiedz wszystkim: jest odzwierciedleniem działania funkcji Odpowiedz wszystkim adresatom. Po jego kliknięciu uruchamia się edytor wiadomości e-mail, a odpowiedź przesyłana jest do wszystkich adresatów wskazanych w otrzymanej korespondencji, w tym w polu DO jak i DW.
  • Prześlij dalej: jest odzwierciedleniem działania przycisku Prześlij dalej na pasku nawigacji. Umożliwia przekazanie treści wiadomości wraz z załącznikami kolejnym adresatom.

Poczta home.pl - Wiadomość e-mail - Na skróty - Wybierz opcje, która umożliwia szybki dostęp do wybranych funkcjonalności

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Bezpieczna Poczta e-mail

2 mln użytkowników nie może się mylić. Wybierz niezawodny i bezpieczny e-mail z kalendarzem, organizacją zadań i bez spamu.