Czym jest Stara Poczta home.pl?

Opisywana w tym artykule wersja aplikacji Poczty home.pl nie jest już rozwijana!

Sugerujemy korzystanie z Poczty home.pl! 
Czym jest Poczta home.pl?

Wprowadzenie

Stara Poczta home.pl jest aplikacją, która służy do obsługi poczty przez stronę WWW. Po uruchomieniu i zalogowaniu się do wybranej skrzynki e-mail masz możliwość zarządzania swoją korespondencją e-mail oraz ustawieniami danej skrzynki e-mail.
Kliknij tutaj, aby sprawdzić listę artykułów na temat starej wersji Poczty home.pl.
Największym atutem danej aplikacji jest fakt, że dostęp do skrzynki e-mail możliwy jest z każdego komputera podłączonego do internetu. Nie musisz konfigurować programu do obsługi poczty (np. Outlook, Thunderbird), aby mieć dostęp do poczty e-mail. Wystarczy wywołać adres: https://starapoczta.home.pl, gdzie po zalogowaniu będziesz miał dostęp do Twoich wiadomości e-mail.
WAŻNE! Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej o procesie logowania się do skrzynki e-mail.
Stara Poczta home.pl jest w pełni dostosowana do wydajnej i niezawodnej obsługi milionów wiadomości e-mail, które każdego dnia są odbierane lub wysyłane za pośrednictwem serwerów home.pl.

Niniejszą dokumentację przygotowaliśmy, aby ułatwić Ci zapoznanie się z możliwościami Starej Poczty home.pl.

Czym charakteryzuje się Stara Poczta home.pl?

Najważniejsze funkcje i cechy Starej Poczty home.pl to między innymi:

 • Intuicyjny i przyjazny interfejs – ułatwia korzystanie z aplikacji, przyśpiesza pracę i sprawia, że jej obsługa jest czystą przyjemnością. Dzięki wykorzystaniu wielu sprawdzonych rozwiązań, obsługa jest prosta i intuicyjna,
 • Tworzenie i edycja wiadomości HTML – Stara Poczta home.pl oferuje obsługę (edycję, wysyłanie i odbieranie) wiadomości w formacie HTML. Daje to możliwość stosowania zróżnicowanego formatowania treści i korzystania z opcji, które korzystnie wpłyną na wygląd przesyłanych przez Ciebie wiadomości,
 • Łatwe zarządzanie korespondencją i kontaktami – system umożliwia grupowanie wiadomości i kontaktów w folderach, ich łatwe przenoszenie, oznaczanie i edycję,
 • Rozbudowane możliwości personalizacji – Stara Poczta home.pl umożliwia dopasowanie wyglądu programu do Twoich potrzeb. Możesz również korzystać z wielu profili nadawcy, zawierających Twój podpis, dane kontaktowe lub informacje przez Ciebie zdefiniowane,
 • Niezawodne filtry antyspamowe – dzięki zastosowaniu filtracji po treści i sprawdzonych mechanizmów białej i czarnej listy nadawców, weryfikacja i blokowanie niezamówionej korespondencji przychodzącej może być teraz jeszcze bardziej efektywne,
 • Nowoczesny protokół pocztowy IMAP – system korzysta z nowoczesnego protokołu pocztowego IMAP (następcy POP3). IMAP jest też podstawą wielu nowych funkcji systemu, zapewnia także szybkie działanie. Dzięki IMAP – bez względu, czy korzystasz z komputera w domu, kafejce internetowej, czy w biurze – zawsze masz dostęp do całej swojej poczty e-mail.

Dodatkowe funkcjonalności Starej Poczty home.pl

Najważniejsze funkcjonalności w Starej Poczcie home.pl:

 • Szata graficzna – ma za zadanie jeszcze bardziej ułatwić zarządzanie Twoimi wiadomościami e-mail. Dodano kilka udogodnień w wyglądzie Starej Poczty home.pl na podstawie sugestii Klientów.
  webmailx32.jpg
  Rys. Nowa szata graficzna dla poprzedniej wersji Poczty home.pl.
 • Możliwość przeciągania załączników na ekran tworzenia wiadomości za pomocą metody “Drag and Drop”. (wspierane przez przeglądarki Firefox, Chrome oraz Opera). Kliknij tutaj, aby przeczytać o tym więcej.
 • Procentowa informacja o postępie wgrywania załączników do wiadomości e-mail.
 • Funkcja pobrania wszystkich załączników z danej wiadomości za pomocą jednego kliknięcia myszki. Załączniki są zapisywane w postaci jednego archiwum (zip). Kliknij tutaj, aby przeczytać o tym więcej.
 • Możliwość ustawienia zakresu dat w jakich działa autoresponder (z dokładnością do minuty). Kliknij tutaj, aby przeczytać o tym więcej.
 • Zaktualizowany system obsługi załączników.
 • Czy artykuł był pomocny?
 • TAK   Nie
Tematy powiązane
Więcej informacji na forum dyskusyjnym:   Kliknij tutaj, aby przejść na forum.home.pl