Jak sprawdzić pocztę e-mail w home.pl?


Poczta.home.pl zapewnia dostęp do poczty e-mail z dowolnego miejsca na świecie. Do jego obsługi wystarczy przeglądarka internetowa.

Jak zalogować się do skrzynki e-mail w home.pl?

 1. Zaloguj się do swojej skrzynki e-mail, przejdź na stronę: poczta.home.pl
 2. Wprowadź: adres e-mail i hasło do skrzynki pocztowej.
 3. Kliknij Zaloguj się.

Przydatne informacje odnośnie Poczty home.pl:

 • Jeśli utworzyłeś nowe konto e-mail, zaloguj się przynajmniej raz do serwisu poczta.home.pl celem aktywacji skrzynki pocztowej. Dzięki temu będziesz mógł rozpocząć jej konfigurację, np. w programie pocztowym na komputerze lub telefonie.
 • Podczas obsługi poczty e-mail w serwisie Poczta home.pl obowiązuje limit 10 MB w podglądzie treści wiadomości. Oznacza to, że wiadomość taka trafiła na Twoją skrzynkę e-mail w home.pl, ale jest za duża, aby ją wczytać w aplikacji webowej (wielkość tekstu, bez załączników). Sugerujemy takie wiadomości odbierać przez inny program pocztowy.
 • Zamiast adresu e-mail możesz podać identyfikator serwera, np. serwer123456 oraz hasło ustalone dla usługi. W ten sposób zalogujesz się do głównego konta e-mail Twojego hostingu. Logowanie może być przydatne przy zarządzaniu funkcją Catch-All.
 • Logowanie do serwisu poczta.home.pl możliwe jest tylko za pomocą konta e-mail utworzonego lub zarejestrowanego w home.pl
 • Skonfiguruj swoje konto e-mail w dowolnym programie pocztowym – zobacz jakie to proste z dokumentacją home.pl

Jak wylogować się z serwisu poczta.home.pl?

 1. Po zalogowaniu do serwisu poczta.home.pl, w prawym górnym rogu ekranu skorzystaj z opcji Wyloguj się aby zakończyć pracę z narzędziem. Opcję tę znajdziesz po kliknięciu w ikonę konta, która umożliwia także przejście do jego Ustawień.
 2. W ustawieniach konta, sekcja Zabezpieczenia, możesz także skonfigurować, po jakim czasie ma nastąpić automatyczne wylogowanie z poczty home.pl.

Jak zmienić hasło do skrzynki e-mail?

Jeśli zapomniałeś hasła do skrzynki e-mail, skorzystaj z opcji: Nie pamiętasz hasła, która dostępna jest pod formularzem logowania do skrzynki.

 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie

Tematy powiązane

Szukaj
Generic filters
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Wyświetl posty typu:
lub