Czym jest Poczta home.pl?


Poczta home.pl jest oprogramowaniem służącym do obsługi i zarządzania skrzynkami e-mail za pośrednictwem przeglądarki internetowej, które integruje również inne rozwiązania, m.in. obsługę wiadomości e-mail, kalendarza oraz książki adresowej. Logowanie do serwisu poczta.home.pl możliwie jest wyłącznie adresem e-mail konta/skrzynki pocztowej, utworzonej na serwerze home.pl. Aby zalogować się do serwisu poczta.home.pl wprowadź adres e-mail konta pocztowego oraz ustalone dla niej hasło.

Poczta home.pl to nowoczesny klient poczty online, tj. poczta w przeglądarce. Dzięki responsywności i dostępie przez przeglądarkę internetową, serwis poczta.home.pl jest uniwersalnym narzędziem do obsługi Twojej skrzynki pocztowej z dowolnego urządzenia i miejsca na świecie, niezależnie od systemu operacyjnego i rozmiaru ekranu. Zachowanie wszystkich funkcjonalności systemu, powoduje, że jest on bardzo konkurencyjny w porównaniu do typowych aplikacji dedykowanych np. na telefony komórkowe, tablety czy komputery PC.

Pojęcie Poczty home.pl stosowane jest w odniesieniu do serwisu poczta.home.pl w ramach którego możesz korzystać ze swojej skrzynki e-mail bez konieczności konfigurowania dodatkowych aplikacji/klienta poczty.

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Tematy powiązane

Szukaj
Generic filters
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Wyświetl posty typu:
lub