Jak wylogować się z Poczty home.pl?

  1. Po zalogowaniu do serwisu poczta.home.pl, w prawym górnym rogu ekranu skorzystaj z opcji Wyloguj się aby zakończyć pracę z narzędziem. Opcję tę znajdziesz po kliknięciu w ikonę konta, która umożliwia także przejście do jego Ustawień.
    Poczta home.pl - Ikona konta - Kliknij przycisk Wyloguj
  2. W ustawieniach konta, sekcja Zabezpieczenia, możesz także skonfigurować, po jakim czasie ma nastąpić automatyczne wylogowanie z poczty home.pl.
    Poczta home.pl - Ikona konta - Ustawienia - Zabezpieczenia - Skonfiguruj po jakim czasie ma nastąpić automatyczne wylogowanie z poczty home.pl

Logując się do Poczty home.pl w oknie przeglądarki, możesz wykonać jedno logowanie w jednym czasie. Jeśli chcesz otworzyć wiele kont e-mail w Poczcie home.pl, skorzystaj z kilku przeglądarek lub dedykowanych im rozszerzeń. W ramach Poczty home.pl możesz także skonfigurować konta zewnętrzne. Opcja ta umożliwia zarządzanie wieloma kontami e-mail z poziomu jednego widoku.

Po zakończeniu pracy z kontem e-mail, pamiętaj o wylogowaniu się lub wcześniejszym skonfigurowaniu opcji automatycznego wylogowania z konta.

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Bezpieczna Poczta e-mail

2 mln użytkowników nie może się mylić. Wybierz niezawodny i bezpieczny e-mail z kalendarzem, organizacją zadań i bez spamu.