Czym właściwie jest Brand24?

Brand24 to najlepsze w Polsce narzędzie do monitoringu Internetu ze szczególnym uwzględnieniem mediów społecznościowych. To najszybszy sposób dotarcia do dyskusji związanych z Twoją marką, produktem lub interesującym Cię tematem. Brand24 to nowy kanał komunikacji z klientami, którego wykorzystanie pozwoli m.in. na wsparcie sprzedaży i wzmocnienie pozytywnego wizerunku Twojej firmy w sieci Internet.

WAŻNE! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o ofercie serwisu Brand24.

brand24-zalety.png

Razem we współpracy z Brand24 przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową ofertę. Tylko teraz możesz przez 2 miesiące za darmo testować najlepsze w Polsce narzędzie do monitoringu tego, co o Twojej marce, produkcie, blogu czy e-sklepie mówi się w Internecie. Dodatkowo jeżeli wybierzesz jeden z trzech pakietów PRO (Premium, Business, Max) dostaniesz przez rok 10% zniżki.

WAŻNE! Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej o przygotowanej ofercie promocyjnej.

Brand24 zajmuje się monitoringiem Internetu na bieżąco (w czasie rzeczywistym) i pokazuje zebrane wypowiedzi natychmiast po ich opublikowaniu w Internecie. Dzięki błyskawicznej informacji, możesz natychmiast podejmować akcje odnośnie prowadzonych kampanii reklamowych, marketingowych, a także działać w celu ochrony reputacji swojej marki, usługi, czy produktu w Internecie. Monitoring Internetu dzięki Brand24 pozwala na audyt opinii nt. Twojej marki w sieci. W kilka minut po rejestracji dowiesz się, co mówią o Tobie klienci w Internecie.

W Brand24 nie opłacasz monitorowanego hasła w Internecie, tylko miesięczny abonament za dostęp do systemu, w którym możesz przeszukiwać różne, zdefiniowane przez Ciebie słowa kluczowe. Brand24 przeznaczony jest do samodzielnej obsługi klienta. System jest bardzo intuicyjny i przejrzysty, a dostępny panel administracyjny pozwala łatwo monitorować Internet i zdefiniowane zagadnienia. W razie problemów lub wątpliwości e-konsultanci są zawsze do dyspozycji.

logo-brand.png

Brand24 umożliwia pobieranie i analizie treści opublikowanych w przeszłości. Niezależnie od chwili, w której założysz konto w Brand24.pl możesz poznać nie tylko co mówią w Internecie teraz, ale również co zostało powiedziane wcześniej o Twojej marce, produkcie, czy usłudze. Jest to idealne narzędzie do monitorowania Internetu, dzięki któremu wiesz, co mówiło się wcześniej oraz co mówi się teraz (w czasie rzeczywistym).

Jak założyć konto promocyjne w Brand24?
Poprzedni
Do jakich usług dodawany jest kupon Brand24?
Następny
  • Czy artykuł był pomocny?
  • TAK   Nie
Tematy powiązane
Więcej informacji na forum dyskusyjnym:   Kliknij tutaj, aby przejść na forum.home.pl