Czym właściwie jest Brand24?

Brand24 to najlepsze w Polsce narzędzie do monitoringu Internetu ze szczególnym uwzględnieniem mediów społecznościowych. To najszybszy sposób dotarcia do dyskusji związanych z Twoją marką, produktem lub interesującym Cię tematem. Brand24 to nowy kanał komunikacji z klientami, którego wykorzystanie pozwoli m.in. na wsparcie sprzedaży i wzmocnienie pozytywnego wizerunku Twojej firmy w sieci Internet.

WAŻNE! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o ofercie serwisu Brand24.

Brand24 - Zalety usługi - Źródło analiz i raportów dających kompleksową wiedzę na temat klientów

Razem we współpracy z Brand24 przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową ofertę. Tylko teraz możesz przez 2 miesiące za darmo testować najlepsze w Polsce narzędzie do monitoringu tego, co o Twojej marce, produkcie, blogu czy e-sklepie mówi się w Internecie. Dodatkowo jeżeli wybierzesz jeden z trzech pakietów PRO (Premium, Business, Max) dostaniesz przez rok 10% zniżki.

Skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta, aby uzyskać więcej informacji.

Brand24 zajmuje się monitoringiem Internetu na bieżąco (w czasie rzeczywistym) i pokazuje zebrane wypowiedzi natychmiast po ich opublikowaniu w Internecie. Dzięki błyskawicznej informacji możesz natychmiast podejmować akcje odnośnie prowadzonych kampanii reklamowych, marketingowych, a także działać w celu ochrony reputacji swojej marki, usługi, czy produktu w Internecie. Monitoring Internetu dzięki Brand24 pozwala na audyt opinii nt. Twojej marki w sieci. W kilka minut po rejestracji dowiesz się, co mówią o Tobie klienci w Internecie.

W Brand24 nie opłacasz monitorowanego hasła w Internecie, tylko miesięczny abonament za dostęp do systemu, w którym możesz przeszukiwać różne, zdefiniowane przez Ciebie słowa kluczowe. Brand24 przeznaczony jest do samodzielnej obsługi klienta. System jest bardzo intuicyjny i przejrzysty, a dostępny panel administracyjny pozwala łatwo monitorować Internet i zdefiniowane zagadnienia. W razie problemów lub wątpliwości konsultanci są zawsze do dyspozycji.

Logo Brand24 - Monitoring Internetu

Brand24 umożliwia pobieranie i analizie treści opublikowanych w przeszłości. Niezależnie od chwili, w której założysz konto w Brand24.pl możesz poznać nie tylko co mówią w Internecie teraz, ale również co zostało powiedziane wcześniej o Twojej marce, produkcie, czy usłudze. Jest to idealne narzędzie do monitorowania Internetu, dzięki któremu wiesz, co mówiło się wcześniej oraz co mówi się teraz (w czasie rzeczywistym).

źródło: http://brand24.pl/produkt/monitorowanie-internetu/
Jak założyć konto promocyjne w Brand24?
Poprzedni
Do jakich usług dodawany jest kupon Brand24?
Następny
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Jak zareklamować firmę w Internecie?

Mamy na to patent. Wiemy jak zareklamować Twoją firmę w Internecie. Zobacz, jak wiele może Ci dać skuteczna reklama.

Reklama internetowa Sprawdź ofertę