Czym właściwie jest serwis FreshMail.pl?

FreshMail.pl to rewolucyjne narzędzie do e-mail marketingu. Wystarczy skorzystać z jednego z dziesiątek szablonów, uzupełnić go własną treścią i uruchomić pierwszą kampanię reklamową. Dzięki narzędziu FreshMail.pl oraz wysłanym dzięki niemu biuletynom informacyjnym (np. mailing, newsletter), możesz pozyskać nowych klientów na swoje produkty i usługi.

Tylko od home.pl otrzymasz prezent w postaci kuponu o wartości nawet 300 zł (w zależności od wykupionej usługi w home.pl) na usługi serwisu FreshMail.pl. Wysyłaj profesjonalne newslettery i informuj swoich klientów o nowościach oraz ofertach specjalnych.

FreshMail Demo – pokaz najważniejszych możliwości programu

WAŻNE! Więcej informacji o omawianym narzędziu znajdziesz pod adresem: http://freshmail.pl

Podsumowując, FreshMail.pl to nowoczesne narzędzie do tworzenia oraz wysyłki newsletterów i mailingów do własnej bazy klientów. Pozwala w pełni zautomatyzować budowanie listy odbiorców oraz wysyłkę newsletterów. Dodatkowo posiada wiele przydatnych funkcji, które zoptymalizują Twoją komunikację mass mailingową. Dzięki temu zaoszczędzisz sporo czasu i zwiększysz efektywność swoich wysyłek.

Do jakich usług home.pl dołączany jest kupon na usługi FreshMail.pl?

Zarejestruj usługę eSklepu, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom i po jej opłaceniu odbierz 100 zł, 200 zł lub nawet 300 zł do wykorzystania w serwisie FreshMail.pl.

Jak korzystać z możliwości serwisu FreshMail.pl? Poprzedni Jak wygenerować kupon na usługi FreshMail.pl? Następny
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Bezpieczna Poczta e-mail

2 mln użytkowników nie może się mylić. Wybierz niezawodny i bezpieczny e-mail z kalendarzem, organizacją zadań i bez spamu.


Jak zareklamować firmę w Internecie?

Mamy na to patent. Wiemy jak zareklamować Twoją firmę w Internecie. Zobacz, jak wiele może Ci dać skuteczna reklama.

Reklama internetowa Sprawdź ofertę