Jak wysłać wiadomość DW, UDW w poczcie Thunderbird?

Poczta Thunderbird to wygodne oprogramowanie do prowadzenia korespondencji e-mail. Jak większość programów umożliwia przesyłanie wiadomości do wielu adresatów jednocześnie. Skorzystaj z pola DO, DW i UDW, aby wprowadzić odbiorców wiadomości oraz ukryć tych, o których istnieniu inni nie powinni wiedzieć.

SPIS TREŚCI

Pola DO, DW i UDW – informacje podstawowe

Korzystając z programów pocztowych, możesz wysyłać i odbierać wiadomości e-mail. Każda wiadomość może zostać przesłana do jednego i wielu odbiorców. Dzięki zastosowaniu pól DO DW i UDW możesz wskazać głównego adresata wiadomości, adresatów pobocznych oraz ukrytych odbiorców. Ci ostatni to grupa użytkowników pola UDW, które pozwoli Ci nie tylko na ich ukrycie, ale także na skuteczne prowadzenie kampanii mailingowej lub wysłanie oferty do wielu kontrahentów jednocześnie bez ujawniania Twoich partnerów w biznesie.

Jak wysłać wiadomość DW, UDW w poczcie Thunderbird?

Wysyłaj wiadomość tak samo jak w każdym innym programie pocztowym, redagując jej treść, temat i wskazując adresatów. Skorzystaj z dodatkowych pól, aby zwiększyć funkcjonalność programu i stworzyć odpowiednie warunki do przesłania korespondencji tylko do tych osób, które chcesz aby były jej odbiorcami.

  1. Otwórz program Thunderbird.
  2. Kliknij Napisz, aby redagować nową wiadomość.
    Wysyłaj korespondencje do jednego lub wielu odbiorców wiadomości
  3. Uzupełnij pole Do (opcjonalnie).
  4. Rozwiń opcje pola Do i wybierz kolejne pola: kopia (DW), ukryta kopia (UDW), odpowiedź do.
  5. Redaguj wiadomość, uzupełniając Temat i treść.
  6. Wyślij wiadomość.
Czytaj więcej:
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Bezpieczna Poczta e-mail

2 mln użytkowników nie może się mylić. Wybierz niezawodny i bezpieczny e-mail z kalendarzem, organizacją zadań i bez spamu.