Porównanie: Bitdefender Total Security i Internet Security

Bitdefender należy do czołówki najbardziej cenionych i skutecznych programów antywirusowych dostępnych na rynku. Dostępny jest także w ofercie usług home.pl.

Bitdefender to doceniony przez specjalistów antywirus, który zapewni Ci pełną ochronę przed zagrożeniami. Częste aktualizacje i rozwój w kierunku ochrony przed najnowszymi zagrożeniami typu ransomware, sprawia, że Bitdefener kolejny rok z rzędu zdobywa najwyższe noty w niezależnych testach.

Szczególnie istotną kategorią, w której w/w oprogramowanie zdobywa najwyższe oceny, to wpływ jego działania na wydajność urządzenia na którym jest instalowane oraz świetna wykrywalność infekcji. Dzięki jego unikalnej technologii będziesz cieszyć się szybkim działaniem swoich urządzeń.

W home.pl dostępne są różne rodzaje oprogramowania Bitdefender. Najpopularniejsze z nich, to:

  • Bitdefender Total Security opierający się na zaawansowanej ochronie 5 urządzeń (różnych systemów operacyjnych) i uzupełnianiu jej różnymi dodatkami, jak VPN, moduł antykradzieżowy, czy Menedżer haseł.
  • Bitdefener Internet Security, który zapewnia ochronę jednego urządzenia (Windows), uwzględniając również VPN, asystenta rodzica, czy ochronę kamery internetowej.

home.pl - Przykładowa lista parametrów oprogramowania Bitdefender w planie

Jak zakupić usługę Bitdefender?

 1. Przejdź na stronę z licencjami Bitdefender.
 2. Wybierz interesujący Cię typ usługi, np. Bitdefender Total Security.
 3. Kliknij Wybieram.
 4. Sfinalizuj transakcję w koszyku, opłać usługę i odbierz klucz aktywacyjny.

Gdzie znajdę klucz licencji usługi Bitdefender?

Klucz aktywacyjny oprogramowania Bitdefender zostanie przesłany w wiadomości e-mail po zaksięgowaniu wpłaty za usługę. W wiadomości znajdziesz także dodatkowe informacje o rejestracji i logowaniu w serwisie Bitdefender Central.

Otrzymany kod posłuży do aktywacji usługi na stronie Bitdefender Central, w ramach której możesz zarządzać aktywnymi subskrypcjami i chronionymi urządzeniami.

Jak zainstalować Bitdefener na komputerze z systemem Windows?

Po zakupie i aktywacji konta w Bitdefener Central dokonaj instalacji oprogramowania.

 1. Zaloguj się na Bitdefender Central na utworzone wcześniej konto (patrz informacje wyżej),
 2. W sekcji Moje urządzenia kliknij Zainstaluj lokalną ochronę.
 3. Pobierz oprogramowanie, uruchom i dokonaj instalacji zgodnie z instrukcjami na ekranie.
 4. Po zakończeniu uruchom oprogramowanie i rozpocznij korzystanie z Bitdefender. W pierwszym kroku zostaniesz poproszony o logowanie do konta Bitdefender Central.
 5. To wszystko! Oprogramowanie jest gotowe do użytku.
Czytaj więcej
 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie